Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) & Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) & Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

10 Ekim 2022 Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? ödev danışmanlık hizmeti online danışmanlık soru çözdürme Soru Çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama 0

 

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilirsiniz… 🔔

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, ticari faaliyet yürüten, ürün ya da hizmet sunan tüm kuruluşlar için, pazarda faaliyet gösterebilmesi adına bir marka ya da etiket değeri kazanarak ürünlerini halkla buluşturmasını sağlayacak proje üretimi yapan, medyayı, interneti ve iletişim araçlarını etkin bir şekilde kullanabilen kişiler yetiştirmeyi amaçlamış bir akademik disiplindir. Ülkemizdeki pek çok üniversitede Türkçe eğitim verilmekte olup 4 yıllık bir lisans programı olarak okutulmaktadır. Yabancı dilde eğitim veren üniversitelerde ise 1 yıl hazırlık programı ile birlikte 5 yıllık bir program halinde sunulmaktadır.

Eğitim aldığınız üniversite fark etmeksizin, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü üzerine eğitim programı yürütmekte olan tüm üniversitelerde Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü
Eğitim Süresi Kaç Yıldır?

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, yalnızca sözel puan türünde tercih yapan öğrencilerin kabul edildiği bir lisans programıdır. Türkçe eğitim verilen üniversitelerde 4 yıllık bir lisans programı olarak yürütülen bu program, yabancı dil eğitim vermekte olan üniversitelerde ya da yurt dışında pek çok üniversitede hazırlık yılı ile birlikte 1+4 olacak şekilde 5 yıllık bir program halinde okutulmaktadır. Ülkemizde eğitim faaliyetleri yürütmekte olan üniversitelerin İletişim Fakülteleri kapsamında sürdürülen bir eğitim programıdır. 

Ödevcim ORG Ekibinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Üzerine Hangi Derslerde Danışmanlık Hizmeti Verilmekte? 

İlk öğretim, orta öğretim, üniversite (ön lisans- lisans – lisans üstü) olmak üzere tüm eğitim seviyelerinde ve tüm akademik branşlarda danışmanlık hizmeti desteği sağlamakta olan Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak ülkemiz genelinde eğitim faaliyetleri yürütmekte olan tüm üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümüne yönelik eğitim programlarını takip etmekteyiz. Akdeniz Üniversitesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi gibi bizlere en çok soru çözdürme ve ödev hazırlatma talebi gelen üniversitelerde okutulan dersler öncelikli olacak şekilde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünün tüm derslerinde danışmanlık desteği sağlanmaktadır.

Öğrenciler genel olarak üniversiteye başladıkları ilk yıllarda özellikle bölüme yönelik derslerde ve mesleğe giriş derslerinde zorluk çekmektedirler. Bu kapsamda haliyle  Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak bizlere de en çok talep gelen dersler ilk iki yıl eğitim programına dahil edilen temel dersler olarak sıralanabilir. Ancak  bizim sizler için oluşturmuş olduğumuz; ülkemizin en başarılı reklamcılık mezunları, PR uzmanları, yüzlerce akademik çalışmaya imza atmış olan başarılı akademisyenleri ve en iyi okullarda eğitimlerine devam eden geleceği parlak öğrencilerden oluşan “Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Çalışma Grubu” kadrosu eğitim aldığınız üniversite, akademik dereceniz, eğitim seviyeniz, danışmanlık talep ettiğiniz ders ya da konu fark etmeksizin… tüm ders ve içeriklerde sizler için oluşturmuş olduğumuz ve Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) bünyesinde sunulan tüm uygulamalarımızla sizlere danışmanlık desteği sağlamaya hazır.

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak sizler için Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü üzerine en çok talep gelen dersleri araştırdık… En çok faaliyet yürütülen dersler ve en çok soru çözdürme talebi gelen dersler aşağıdaki şekilde sıralanabilir. Eğer danışmanlık talep ettiğiniz ders aşağıda ya da içeriğimizin diğer yazılarında yer almıyorsa buraya tıklayarak ya da sayfa sonunda mevcut bulunan iletişim formunu doldurup operatörlerimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz… İletişim operatörlerimiz sizlere hem çalışma yürüttüğümüz branş ve alanlara yönelik, hem çalışma yürüttüğümüz derslere yönelik hem de eğitim danışmanlığı kapsamında danışmanlık desteği alabileceğiniz diğer uygulamalara yönelik çalışmalarımız hakkında bilgilendirme sağlayacaktır.

– İktisada Giriş
– İletişim Bilgisi
– Psikoloji
– Pazarlama
– Halkla İlişkiler
– İletişim Teknolojileri
– İletişim Stratejisi
– Marka Yönetimi
– Pazarlama İletişimi
– Halkla İlişkiler Yönetimi
– İkna Edici İletişim
– Atatürk’ün İlkeleri
– Türkçe
– Halkla İlişkiler Uygulamaları
– Halka İlişkiler Yazarlığı
– Kriz İletişimi
– Sosyal Sorumluluk
– Halkla İlişkiler Kurum içi
– Kamusal Halkla İlişkiler
– Dil Kullanımı
– Pazarlama ve Tanıtım
– Mobil ve İnternet Pazarlama
– Lobicilik ve Halkla İlişkiler
– Medya İlişkileri
– Pazarlama Hizmeti
– Yönetim İtibarı
– Kültür Kurumu
– Planlama Medyası 

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak  tüm alan & branşlarda, tüm ders ve içeriklerde danışmanlık desteği alabileceğiniz bir oluşum olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Gerek online eğitim sürecinde gerek örgün eğitim sürecinde yürütülen tüm eğitim programları ve sınavlara uyarlanmış yeni danışmanlık uygulamalarımız kapsamında sunulan hizmet skalamız her geçen gün daha da genişlemekte ve güncellenmektedir. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir