Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Üzerine & Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Çalışmaları

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Üzerine & Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Çalışmaları

10 Ekim 2022 Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? ödev danışmanlık hizmeti online danışmanlık Soru Çözdürme soru çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama 0

 

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilirsiniz… 🔔

Ödevcim ORG Ekibi
(Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Çalışmaları

Yıllardır online eğitim danışmanlığı üzerine çeşitli kategorilerde uygulamalar ile onlarca branş üzerine danışmanlık hizmeti vermekte olan Ödevcim Ekibi her geçen gün genişleyen ve büyüyen kitlesiyle yeni oluşturulan çalışma ekipleri ile farklı platformlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi); Ödevcim Ekibi çatısı altında kurulmuş olan, soru çözdürme – soru çözümü hazırlama ve soru hazırlama uygulamaları çerçevesinde çeşitli çalışmalar ile danışmanlık desteği sağlayan bir oluşumdur. Ödevcim Ekibi ile benzer iş anlayışı ve çalışma aralığına sahip olan Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi), çalışma yürüttüğü her branş üzerine bir içerik hazırlayarak hem branşlara yönelik bilgi verip hem de bu branşa yönelik sunulan uygulamalar ve çalışmalar hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Ödevcim ORG Ekibinin (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) çalışma yürüttüğü branşlardan birisi de özellikle son dönemlerde üniversite öğrencileri tarafından popülerliğini oldukça koruyan, sıkça tercih edilen ve hatta ÖSYM tercih kılavuzuna göre en çok tercih edilen bölümler arasında yer almakta olan Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü‘ dür.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü; hem medyanın hem de iletişim araçlarının aktif olarak kullanılması amacıyla oluşturulmuş bir akademik disiplindir. Marka algısı ve etiket değeri oluşturma faaliyetlerinin ön plana çıktığı bu bölümde bir diğer amaç ise; edinilen etiket değerinin korunmasıdır. Bu bölümü tercih eden öğrenciler için dünyanın pek çok yerinde aktif olarak yürütülen eğitim programları mevcuttur. Bu kapsamda eğitim ağı olarak uluslararası platforma yayılan bölüm için iş imkanları ve network ağı olarak da çok geniş bir yayılım yelpazesine sahiptir.

Bizler Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak dünyanın neresinde olursanız olun, hangi üniversitenin hangi eğitim programına kayıtlıysanız, istediğiniz dal ve branşta, talep ettiğiniz tüm derslerde sizlere soru çözümü hazırlama, soru hazırlama, online sınav çözümü ve daha yüzlerce Ödevcim ORG Ekibi uygulamasıyla hizmet vermeye hazırız… 

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
Bölümü Nedir?

Faaliyet halinde olan tüm işletmeler, şirket, kurum, kuruluş, organizasyon ya da bireyler için bir marke değeri oluşturabilecek, oluşturulan bu marka değerini koruyabilecek, bu doğrultuda medya ve iletişim araçlarını kullanabilecek, ilgili programları ve teorik bilgiyi öğrenerek verimli bir şekilde kullanıma sunabilecek olan öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamış olan akademik bir disiplindir. Özellikle büyük şirkteler ve işletmeler için PR departmanında çalışabilecek nitelikli eleman yetiştirmek amaçlanmaktadır. (PR = Public Relations  yani Halka İlişkiler teriminin İngilizce karşılığının ilk iki harfi olarak kısaltılmaktadır.)

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü günümüz ekonomi dünyasında ve pazarında hizmet vermekte olan tüm işletmeler ve şirketler için imaj değeri yaratmak ve oluşturulan marka değerini korumaya yönelik çalışmalar yürütecek deneyimli profesyonellerin yetiştirildiği bir bölümdür. 

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Olan Üniversiteler Hangileridir?

Ülkemizde pek çok üniversite tarafından sürdürülmekte olan bir eğitim programı olarak ilerletilen Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü için en başarılı eğitim programını sunan üniversiteleri sizler için araştırdık. Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak bu üniversitelerin tamamı ile iş birliği yürütürken bu okullarda eğitim alan tüm  öğrencilere Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile ilgili soru çözümü hazırlama, soru hazırlama, online sınav çözümü, ödev hazırlama gibi pek çok Ödevcim ORG Ekibi uygulaması üzerinden danışmanlık desteği sağlamaktayız.

 • Akdeniz Üniversitesi
 • Ankara Üniversitesi
 • Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi
 • Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi
 • Gaziantep Üniversitesi
 • Fırat Üniversitesi
 • Gümüşhane Üniversitesi
 • İnönü Üniversitesi
 • İstanbul Üniversitesi
 • Kocaeli Üniversitesi
 • Marmara Üniversitesi
 • On Dokuz Mayıs Üniversitesi

Eğer eğitim aldığınız üniversite bu listede mevcut değilse endişe etmeyin… Bizler Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak hem ülkemiz sınırları içerisinde eğitim faaliyeti yürütmekte olan tüm üniversitelerde hem de uluslararası eğitim platformunda Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü üzerine eğitim faaliyeti yürütmekte olan  tüm üniversiteler için eğitim danışmanlığı sağlayabilecek eğitim alt yapısına ve yabancı dil donanımına sahibiz… Ödevcim ORG Ekibi olarak sizlere sunduğumuz uygulamalar hakkında ya da çalışma yürüttüğümüz branşlar ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinmek için buraya tıklayabilir ya da sayfa sonunda mevcut bulunan iletişim formunu doldurarak operatörlerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir