Ödevcim ORG Ekibi’ nin Boğaziçi Üniversitesi’ nde Hangi Branşlarda Danışmanlık Hizmeti Vermektedir?

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG Ekibi’ nin Boğaziçi Üniversitesi’ nde Hangi Branşlarda Danışmanlık Hizmeti Vermektedir?

20 Aralık 2022 2022 literatür taraması yaptırma 2022 Tez yazdırma 2023 literatür taraması yaptırma 2023 Makale Yazdırma 2023 Tez Yazdırma Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? ödev danışmanlık hizmeti online danışmanlık Soru Çözdürme soru çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama 0

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız Ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilir Ya Da Whatsapp Simgesine Tıklayarak Rehberinize Bizi Kaydedebilirsiniz… 🔔

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak sizler için hazırlamış olduğumuz ” Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) &  İstanbul Şubesi & İstanbul’daki Üniversiteler ” içeriğimizde İstanbul şehri, İstanbul’ da bulunan üniversiteler İstanbul şehrinde eğitim faaliyetlerine devam ettiğimiz anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, danışmanlık desteği sağladığımız alanlar branşlar, akademik dereceler ve sunduğumuz hizmet skalasında yer alan uygulamalar üzerine  pek çok bilgilendirmelerde bulunduk.

Şimdi bu yazımızda da sizlere Boğaziçi Üniversitesi’nin size sunduğu çeşitli eğitim programları ve Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak bizlerin sizlere sunduğu uygulamalar hakkında biraz bilgilendirme yapalım dedik.

Ödevcim ORG Ekibi Boğaziçi Üniversitesi’ nde Hangi Branşlarda Danışmanlık Hizmeti Vermektedir?

Batı Dilleri Bölümü

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde eğitim faaliyetleri yürütülen Batı Dilleri Bölümü, günümüzün en popüler dili olan ve evrensel dil olarak kabul edilen İngilizce dili üzerine çeşitli konular ile okuma, yazma, anlama, tartışma aktivitelerle faaliyetler hazırlanan bir bölümdür. Batı Dilleri biliminde uzmanlaşmış olan eğitimciler ve bölümün en başarılı öğrencilerini kadrosuna dahil ettiğimiz Ödevcim ORG Ekibi sizlere bu bölümde karşınıza çıkabilecek olan tüm ders ve branşlarda danışmanlık desteği verebilecek alt yapı ve donanıma  sahiptir.

Çeviribilim Bölümü

Çeviribilim Bölümü, var olan çeşitli kelimler için kelime etimolojisi, çeviri teknikleri ve kuramları alanında uzmanlaşacak öğrencilerin ve bu branş üzerine çalışmalar yürütüp akademik anlamda gelişmeler sunacak öğrencilerin yetiştirildiği bir bölümdür. Ödevcim ORG Ekibi Çeviribilim Bölümü çalışma ekibinde bu branş üzerine dünyanın farklı yerlerinde çalışmış yüzlerce uzman yer almaktadır.

Dilbilimi Bölümü 

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde bulunan bir başka akademik program ise Dilbilim Bölümü’ dür. Bu bölüm dünya üzerinde konuşulan ve mevcut olan tüm dillerin sahip oldukları yapısını, kurallarını ve kullanım şekillerini bilimsel açıdan inceleyerek ve bu alanda uzmanlaşıp kendini geliştirecek olan öğrencilerin yetiştirildiği bir bölümdür.

Beden Eğitimi Bölümü

Beden Eğitimi Bölümü; ülkemizde farklı derecelerdeki eğitim kurumlarında eğitim gören öğrenciler ile sporla uğraşan bireylere bilimsel spor bilgisinin yanı sıra spor eğitimi desteği sağlayacak profesyoneller yetiştirmeyi amaçlamıştır aynı zamanda beden eğitimi alanında uzmanlaşacak öğrencileri yetiştirmeyi amaç edinen bölümde uluslararası spor müsabakaları ve bilimsel çalışmalar için de öğrenciler yetiştirilir. Ödevcim ORG Ekibi sizlere bu bölümde karşınıza çıkabilecek olan tüm ders ve branşlarda profesyonel danışmanlık desteği verebilecek bilimsel alt yapı ve donanıma  sahiptir.

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü  ülkemizde ve dünya üzerinde çeşitli eğitim kurumlarında hizmet vermekte olan, öğrencilere bilişim, yazılım, bilgisayar ve bilgisayar programları gibi çeşitli alanlarda yeni bilgiler öğretecek, bilişim teknolojileri üzerine donanım kazandıracak ve aynı zamanda bu alanda uzmanlaşıp gerekli gelişmelere öncülük edecek öğrencilerin yetiştirildiği bir bölümdür. Ödevcim ORG Ekibi olarak kurmuş olduğumuz Bilim & Bilişim & Yazılım çalışma ekibinde yüzlerce profesyonel Bilgisayar uzmanı yer almakta olup her geçen gün mevcut güncel gelişmeleri de yakından takip ederek siz değerli danışanlarımıza kaliteli hizmetler sunmayı amaçlamaktayız. 

Felsefe Bölümü

Felsefe Bölümü Boğaziçi Üniversitesi’nin en gözde bölümlerinden olmakla birlikte, içerik bakımından incelendiğinde de bilgiyi, ahlakı, doğayı, varoluşu sorgulayabilecek, gerektiğinde analiz edebilme yeteneğine sahip olan ve bunu kullanabilecek olan öğrenciler yetiştirmeyi aynı zamanda da felsefe alanında akademik olarak kendini geliştirip uzmanlaşabilecek  felsefecilerin yetiştirildiği bir bölümdür.

Psikoloji Bölümü

Psikoloji Bölümü özellikle son 20 yılda oldukça popüler hale gelmiş ve çok çeşitli çalışmalara imza atılmış önemli bir ana bilim dalıdır. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde bireylerin psikolojik problemlerini dinleyecek, inceleyecek, analiz edecek, kişiye farkındalık sağlayacak ve bu alanda uzmanlaşma yapmak isteyen öğrencilerin yetiştirildiği önemli bir bölümdür.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde eğitim verilen tüm fakülteler kapsamında belki de ne çok danışmanlık talebi gelen bölümlerden birisi de elbette ki Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’dür. Bölümün öncelikli amacı uluslararası politikaları ve ilişkileri inceleyecek; ekonomi, insan hakları, siyasi stratejiler gibi hükümetlerce alınan kararların yönetim sürecinde aktif rol oynayacak, uluslararası ilişkileri kuracak ve bu alanda uzmanlaşacak kişiler yetiştirmektir. 

Sosyoloji Bölümü

Sosyoloji Bölümü bu üniversitenin en çok talep gören bölümleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda hem Boğaziçi üniversitesi olarak hem de Ödevcim ORG Ekibi olarak oldukça başarılı hocalar ile çalışmalar yürütülmektedir. Genel olarak Sosyoloji Bölümü, toplumları inceleyecek, toplum davranış ve hareketlerini yorumlayacak, analiz edecek ve gözlemleyecek kişileri yetiştiren bir bölümdür. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde bu bölüm üzerine eğitim alan pek çok öğrenci hem yerel anlamda hem de uluslararası yürütülen projelerde Ödevcim ORG Ekibi danışmanlarının da desteği ile pek çok makale ve tez ile, sayısız araştırma ve proje kendini göstermiş oldukça başarılı bir bölümdür.

 

Hepsi ve daha fazlası için içeriğimizin diğer yazılarını da okuyarak ya da buraya tıklayarak bilgilenebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir