Ödevcim ORG Ekibi’ nin Boğaziçi Üniversitesi İçin Danışmanlık Sunduğu Mühendislik & Sayısal Branşlar Nelerdir?

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG Ekibi’ nin Boğaziçi Üniversitesi İçin Danışmanlık Sunduğu Mühendislik & Sayısal Branşlar Nelerdir?

20 Aralık 2022 2022 literatür taraması yaptırma 2022 Tez yazdırma 2023 literatür taraması yaptırma 2023 Makale Yazdırma 2023 Tez Yazdırma Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? ödev danışmanlık hizmeti online danışmanlık Soru Çözdürme soru çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama 0

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız Ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilir Ya Da Whatsapp Simgesine Tıklayarak Rehberinize Bizi Kaydedebilirsiniz… 🔔

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak sizler için hazırlamış olduğumuz ” Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) &  İstanbul Şubesi & İstanbul’daki Üniversiteler ” içeriğimizde İstanbul şehri, İstanbul’ da bulunan üniversiteler İstanbul şehrinde eğitim faaliyetlerine devam ettiğimiz anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, danışmanlık desteği sağladığımız alanlar branşlar, akademik dereceler ve sunduğumuz hizmet skalasında yer alan uygulamalar üzerine  pek çok bilgilendirmelerde bulunduk.

Şimdi bu yazımızda da sizlere Boğaziçi Üniversitesi’nin size sunduğu çeşitli eğitim programları ve Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak bizlerin sizlere sunduğu uygulamalar hakkında biraz bilgilendirme yapalım dedik. Hepsi ve daha fazlası için içeriğimizin diğer yazılarını da okuyarak ya da buraya tıklayarak bilgilenebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi’ nde Hangi Bölümler Var? Ödevcim ORG Ekibi Hangi  Bölümlerde Branşlarda Hizmet Vermekte?

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, başta olmak üzere Boğaziçi Üniversitesi  bünyesinde yer alan tüm mühendislik branşları için Ödevcim ORG Ekibi oldukça kapsamlı ve geniş bir çalışma kadrosu oluşturmuştur. Yine Bilgisayar Mühendisliği ise var olan ya da geliştirilen bilgisayar donanımları, yazılımları ya da çeşitli bilgisayar bileşenleri geliştirebilecek ve bilişim alanında uzmanlaşacak öğrencilerin yetiştirildiği bir lisans bölümüdür. Aynı zamanda çeşitli iş birlikleri  ile öğrencilere staj ve lisans üstü eğitim imkanları da tanınmaktadır.

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü her türlü elektrik ve elektronik cihaz için projeler geliştirip tasarımlar yapacak ve bu cihazların üretiminde bulunacak ve akademik olarak kendisini de bu alanda yetiştirip uzmanlaşacak öğrencilere eğitim verilen bir bölümdür. Tüm Mühendislik branşları gibi bu branş üzerine de oldukça kapsamlı bir çalışma ekibi kurulmuştur. 

Endüstri Mühendisliği Bölümü

Boğaziçi Üniversitesi için son yıllarda en popüler bölüm olmayı başarmış olan Endüstri Mühendisliği Bölümü özellikle enerji, hammadde, makine gibi ürün ve hizmetler üzerine üretim yapabilecek, organizasyon işletecek, gerekli kurum ve kuruluşlarda operasyon yönetecek ve son olarak kendisini de bu alanlarda uzmanlaştırmayı hedeflemiş öğrencilere eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bizler Ödevcim ORG Ekibi olarak oluşturmuş olduğumuz Endüstri Mühendisliği Çalışma Grubunda yüzlerce başarılı akademisyene, birçok mühendise ve çeşitli üniversitelerde eğitim hayatlarını sürdürmekte olan pek çok öğrenciye istihdam alanı sağlamış bulunmaktayız. 

Kimya Mühendisliği Bölümü

Kimya Mühendisliği Bölümü adından da anlaşılacağı üzere özellikle kimyasal maddeleri, bu maddelerin yapılarını ve kimyalarını inceleyecek, çeşitli maddeler arası etkileşimler üzerine incelemeler yapacak ve bu alanda uzmanlaşacak öğrencilerin, akademisyenlerin, kimyagerlerin yetiştirildiği bir bölümdür.

Makine Mühendisliği Bölümü

Neredeyse hiç bir öğrencinin 4 yılda bitiremediği bir bölüm olan Makine Mühendisliği Bölümü’ nün özellikle OTDÜ ve Boğaziçi Üniversitesi için namını duymayan yoktur herhalde…  Özellikle çeşitli endüstriyel ya da ticari makineler başta olmak üzere pek çok parça ve projenin üretimini tasarlayacak, planlayacak, denetleyecek ve bu alanda uzmanlaşacak mühendislerin yetiştirildiği bir bölümdür. Ödevcim ORG Ekibi olarak da bize en çok danışmanlık talebi gelen bölümler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 

İnşaat Mühendisliği Bölümü

Boğaziçi Üniversitesi’ ne ait en zorlayıcı bölümler arsında yer alan ve bize de en çok danışmanlık & çeviri & proje hazırlama talebi gelen bölümlerden birisi de İnşaat Mühendisliği Bölümü’ dür. İnşaat Mühendisliği Bölümü hemen hemen her türlü yapı ve binanın inşası aşamasında çeşitli planlama, organizasyon, yöneticilik gibi pozisyonlarda görev alacak aynı zamanda bu alanda da kendini uzmanlaştıracak inşaat mühendislerinin yetiştirildiği lisans ve lisansüstü eğitim veren bölümdür.

Fizik Bölümü

Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü, uluslararası eğitim platformunda ve bilimsel yarışmalarda pek çok başarıya imza atmıştır. Fizik Bölümü; fizik bilimini var olan tüm yönleri ile bilimsel bir şekilde inceleyebilecek, başarılı bir şekilde analiz edecek, aynı zamanda da yorumlayacak ve bu alanda uzmanlaşacak öğrencilerin yetiştirildiği bölümdür. Bizler Ödevcim ORG Ekibi olarak ülkemizde ve dünya çapında pek çok başarıya imza atmış olan Fizikçiye kadromuzda yer verirken her geçe gün Fizik Bölümü üzerine verilen danışmanlık hizmetlerimizin sayısını da arttırmaktayız… 

İktisat Bölümü

Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nde Marmara Üniversitesi de başta olmak üzere pek çok başarılı üniversiteyi geride bırakmaktadır… Genel olarak bakıldığında İktisat Bölümü; ekonomi ve iktisatla ilgili var olan tüm süreçleri bilimsel yönleri ile inceleyecek ve tabi ki İktisat ile ilgili çeşitli alanlarda uzmanlaşacak İktisatçıların yetiştirildiği bir bölümdür.

İşletme Bölümü

Boğaziçi Üniversitesi’ nde en az İktisat Bölümü kadar rövanşta olan  bir diğer bölüm de  İşletme Bölümü’ dür. İşletme Bölümü, kurum ve kuruluşlar için çeşitli idari, finansal, pazarlama ve yönetimsel tüm süreçlerinde etkin rol oynayacak, işletmenin bütünüyle organizasyon şemasında yer alan ve yönetecek olan aynı zamanda akademik olarak ya da iş sürecinde bu alanda uzmanlaşacak kişilerin yetiştirildiği önemli bir bölümdür.

Hepsi ve daha fazlası için içeriğimizin diğer yazılarını da okuyarak ya da buraya tıklayarak bilgilenebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir