Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Matematik Soru Yazdırma

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Matematik Soru Yazdırma

1 Ekim 2020 Eşitsizlikler Her Ders de Olur Fakat MATEMATİK İntegral Kesirler Kimler Soru Yazdırabilir? Problemler Soru Çözdürme Soruları Kim Yazıyor? Türev 0
Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Matematik Soru Yazdırma

 

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözüm Merkezi ) olarak kuruluşumuzdan bu yana 2 temel hedefimiz var, ilki siz kıymetli öğrencilerimize; ilk öğretim, orta öğretim ya da üniversite  [ ön lisanslisanslisans üstü (yüksek lisansdoktora) ] akademik seviyesi fark etmeksizin eğitim aldığınız tüm branşlarda kafanıza takılan soruları çözmek ve problemlerinizi çözüme kavuşturmak. İkincisi ise eğitim ve öğretim kanallarının tamamında aktif olarak rol alan, gecesini gündüzüne katan kıymetli eğitimcilerimize ihtiyaç duydukları her alanda destek sağlamak ve gereken noktalarda danışmanlık yapmak. Öğrenciler için sunulacak olan sınavlara yönelik soru hazırlamak, belirleyici noktalarda nitelikli ve etkin soru yazmak.  Bu sorular gerek öğrencilerin dikkatini ölçmek gerek onların bilgisini sınamak adına pek çok konuda onların başarısını ölçmeye yarayacaktır.

Özetle; Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözüm Merkezi ) olarak görevimiz akademik anlamda eğitim – öğretim hayatınızda yolunuza çıkan engelleri aşmanızı sağlamak, pürüzleri ortadan kaldırmak, pratik çözüm yolları ve püf noktalar ile sorularınızı çözmek ve soru işaretlerinizi gidermek.

 

Kimler Soru Yazdırabilir?

Özellikle son dönemde yaygınlaşmış olan COVID -19 pandemisi sebebi ile yaygınlaşmış olan online eğitim ve interaktif eğitim metotları öğrencileri sadece sınav odaklı olarak hazırlanmaya itmiştir. Bu sebeple ÖSYM ve YÖK gibi kurumsal sınav hazırlama odaklı faaliyet yürüten kuruluşların soru havuzu yakından takip edilip mercek altına alınmıştır. Biz de Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözüm Merkezi ) olarak ÖSYM ve YÖK ün soru havuzunu inceleme çalışmaları başlatmış olup, ÖSYM ve YÖK’ ün öğrenci sınavlarında sormayı tercih ettiği soruların tarzında soru ve problemlerden oluşmuş kapsamlı bir soru havuzu oluşturma çalışması yürütmekteyiz.

Öncelikle sınav odaklı hazırlanmak isteyen öğrenciler için istedikleri branşlara yönelik test, problem, deneme gibi içerikler üretip farklı tarz ve çeşitli alternatifler halinde sorular yazmaktayız. Öğrenciler istediği taktirde hem sizler için yazılan soruları hem de soruların cevaplarını, analitik bir şekilde hazırlanmış soru çözümlerini, alternatif çözüm yöntemlerini, püf noktalarını ve çözüm adımları arasında size kolaylık sağlayacak ip uçlarını kullanımınıza sunmaktayız…

Bir diğer hizmet çeşidimiz ise eğitim platformlarında aktif rol oynayan hem örgün öğretim sistemi için hem de online – interaktif eğitim sistemi için önemli bir yapı taşı olan eğitimcilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır.

 • Öğrencilerini sınava yeterli derecede hazırlamak ve onların başarısının daim olmasını isteyen, kıymetli eğitimcilerimiz için ÖSYM ve YÖK sınavları tarzında sorular hazırlayarak öğrencilerine nitelikli, başarılarını değerlendirebilecekleri, onları sınav tarzı sorular ile sınava bir adım daha yaklaştıracak tarzda sorular sunmalarını sağlamaktır.
 • Yürütülen onlarca eğitim faaliyetine yetişemeyip, akademik yoğunluklar içerisinde kaybolmuş olan kıymetli eğitimcilerimiz için online eğitim ve interaktif sınav platformlarına sunabilecekleri, öğrencileri başarılarına göre sınıflandırmaya yetecek ölçütte nitelikli ve belirleyici sorular sunarak hem onları hem öğrencileri uygun platformlarda içerikli tarzdaki sorular ile buluşturmak. 

İlgi duyduğu, eğitim aldığı ya da eğitim verdiği branş – ders – konu fark etmeksizin kendisini yetiştirmek isteyen, nitelikli ve belirleyici sorular çözerek başarısına pozitif etki sağlayacak sorular çözmek isteyen öğrenciler ya da öğrencilerine nitelikli sorular yönelterek, uygulama yürüttüğü eğitim platformlarına göre uygun, içerikte, nitelikli ve başarı sınıflandırması sağlayacak ölçütte soru sunmak isteyen eğitimciler buraya tıklayarak iletişim kanallarımız vasıtasıyla bizlere ulaşabilir, iletişim adreslerimizde yer alan bilgiler aracılığı ile danışmanlarımıza sorularını yöneltebilir.

Soruları Kim Yazıyor?

Ülkemiz ve uluslararası çaptaki eğitim platformunu, güncel sistemi yakından takip eden sistem ekibimiz mevcut gelişmelerden tüm soru hazırlama ekibimizi haberdar etmekte olup ortak bir çalışma yürütülmektedir. İlk öğretim ve orta öğretim soru yazdırma ekiplerinde yılların deneyimine sahip, tecrübeli hocalarımızın yanı sıra yeni nesil eğitim sistemi için yetiştirilmiş genç ve dinamik hocalarımız da mevcuttur. Özellikle Fen ve Matematik branşları için işlemin yanı sıra mantık ve anlamaya yönelik hazırlanmakta olan yeni nesil soru sistemini kavramış bir kadromuz mevcuttur. Öğrencilere önce soruları anlamayı, ardından mantık yürüterek işlem yapmayı öğretecek nitelikli ve seçkin sorular hazırlamakta olan ekibimiz gerektiği zaman da soru çözümlerini, farklı çözüm metotlarını, pratik ip uçlarını ve bazı püf noktalarını sizlerin kullanımına sunmaktadır. Üniversite öğrencileri için oluşturulmuş soru yazdırma ekibi ise kendi içerisinde dört farklı çekirdek kadro oluşturulmuştur. Her bir çekirdek kadroda gerek akademik anlamda önemli başarılar elde etmiş, gerek mesleki anlamda istenilen tecrübeye ve donanıma sahip meslektaşlarınız gerek ise okuduğunuz branş üzerine eğitim almış ve almakta olan başarılı öğrencilerden oluşan profesyonel bir kitleye sahip profesyonel ekip arkadaşlarımız mevcuttur. Tüm soru yazdırma ekiplerimizde bulunan danışman arkadaşlarımız dönem dönem ÖSYM ve YÖK ‘ ün hazırlamakta olduğu sınavlara girmekte olup hem soru tarzlarını takip etmekte olup hem de mevcut sınav sistemini incelemektedirler. Bu sayede hem öğrencileri sınava hazırlayabilecek tarzda, soru havuzlarında bulunan sorulara benzer, hem de nitelikli ve başarı sağlayabilecek şekilde sorular sunulurken hem de soru arayışındaki eğitimcilerimizin yükü hafifletilmektedir. 

Her Ders de Olur Fakat MATEMATİK…

  • Eşitsizlikler, 
  • Türev,
  • İntegral,
  • Kesirler,
  • Problemler,
  • Olasılık
  • Oran ve orantı,

Bu kadar formül ne işimize yarayacak? TYT, AYT’  ye, KPSS’ ye ya da ALES ‘ e girdikten sonra ne yapacağım ben bu dersleri diye düşünmeyin… Dört işlemden tutun, problemlere… Matematik bir yaşam biçimidir, bir felsefedir, özetle hayatın temelidir… Mantık yürütmedir.

Mesleki anlamda işinize yarayacak pek çok bilgi bu derste öğreneceğiniz, uygulamaya dökeceğiniz, pratikte kullanacağınız bilgilerle ilgilidir. Örneğin bir bankacı oldunuz; elbette günümüzde pek çok bilgisayar ve bilgisayarlı sistem mevut fakat sizin pratik ve el tecrübenizi kullanmanız gereken durumlarda ne olacak? Doğruluğunu teyit edemediğiniz bilgileri nasıl kullanıma sunacaksınız?

Çeşit çeşit sınava girecek olan öğrencilerinizin bu konuları iyice öğrenip öğrenmediğini ya da onlara iyice öğretip öğretemediğinizi teyit etmeden nasıl girdireceksiniz bu sınavlara… Onların mevcut başarısını ölçmek sizin elinizde, seviyelerini belirlemek ve ona göre bir çalışma planı hazırlamakta.. Bunun için tek yapmanız gereken Ödevcim ORG Ekibine ( Ücretli Soru Çözdürme / Ücretli  Soru Yazdırma Merkezine) ulaşmak…

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir