Ödevcim ORG Ekibi ve Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Çalışmaları

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG Ekibi ve Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Çalışmaları

13 Eylül 2022 bitirme ödevi hazırlatma bitirme projesi için tez yazdırma çeviri hazırlatma çeviri yaptırma çeviri yazdırma Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz essay yazdırma final sorusu çözdürme Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? intihal düzelttirme intihal oranı düzelttirme intihal oranı incelettirme Kimler Soru Yazdırabilir? konu içerik desteği KPSS sorusu çözdürme makale yazdırma Nasıl Başarı Sağlanacak? ödev danışmanlık hizmeti ödev hazırlama ödev hazırlatma Ödevcim Ekibi Olarak Hangi Branşlarda Nasıl Hizmetler Sunmaktayız? Ödevcim kadrosu Ödevcim ORG Bu İşin Üstesinden Nasıl Gelecek? Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) ödevcim org ekibi çalışmaları ödevcim org ekibi soru çözdürme ödevcim org ekibi soru yazdırma Ödevcim ORG Ekibi Soru Yazdırma ödevcim org ödev yaptırma online danışmanlık sınav hazırlama ekipleri sınav sorusu çözdürme Sınavlara Yönelik Yeni Uygulamalar slayt hazırlama soru çözdürme Soru Çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama soru yazdırma Soru Yazdırmak Soru yazma Soruları Kim Yazıyor? tez yazdırma Ücretli Soru Çözdür ücretli soru çözdürme Ücretli Soru Çözdürme Merkez Ücretli Soru Çözüm Merkezi Ücretli Soru Yazdırma ve Çözdürme Merkezi Üniversite sınav sorusu çözdürme vize sorusu çözdürme 0

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilirsiniz… 🔔

 

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) 

Yıllardır Ödevcim Ekibi olarak sürdürmekte olduğumuz online eğitim danışmanlığı hizmetlerini, gelişen teknoloji ve değişen eğitim sistemleri sebebiyle daha geniş bir platform üzerinden, daha farklı uygulamalar ile sizlere sunma kararı almış bulunmaktayız. Bu kapsamda oluşturmuş olduğumuz yeni danışmanlık kolumuz olan Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)  kısa zaman önce faaliyetlerine başlamış olup şimdilerde en iyi soru çözüm ofisleri arasında ve en iyi danışmanlık ekipleri arasında gösterilmektedir.

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak eğitim aldığınız seviye ( ilk öğretim – orta öğretim – lisans ya da lisans üstü), üniversite, içerisinde bulunduğunuz akademik kol fark etmeksizin tüm branş ve derslerde çeşitli uygulamalarımız ile siz değerli danışanlarımıza her aşama ve konuda danışmanlık desteği sağlayabilecek alt yapı ve donanıma sahibiz. 

Daha önceki içeriklerimizde de pek çok kez bahsettiğimiz üzere; Ödevcim Ekibi ile benzer bir çalışma işleyişi ve iş prensibine sahip olan Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi), sizlere her eğitim seviyesi ve her akademik branşta danışmanlık hizmeti desteği sağlayabilecek alt yapı ve donanıma sahiptir. İlk öğretimden, orta öğretime, ön lisans derecesinde lisansa ya da lisans üstü seviyelere kadar pek çok farklı eğitim aşaması için danışmanlık hizmeti verebilecek niteliklere sahip 200 personelden fazla çalışanlarımızdan oluşan oldukça kalabalık bir kadromuz mevcuttur.

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümü üzerine oluşturulmuş olan ön lisans programının okutulmaktaki en temel amacı; mevcut düzen içerisinde işlemekte olan turizm işletmeleri için; vasıflı,  çağdaş, bilgi, beceri, yetenek, etkin karar verebilme gibi yetenekleri olan, sektörün getirdiği ölçütlerde eğlence, konaklama, yiyecek-içecek işletmeleri ile seyahat acentaları yönetimi ve tur operatörlüğü konularda ilgili yeteneklerini ve becerilerini sergileyebilen, turizm sektörünün global yapısının getirdiği olanakları ve zorluklara göğüs gerebilen, turizm sektörü içerisinde müşteri ilişkilerini ön planda tutarak gelişim sağlayabilecek işletmelere öncülük edebilecek düzeyde ve hem yerel hem uluslararası turistlere gerektirdiği taktirde İngilizce, Almanca,  Yunanca, Rusça, İspanyolca veya Fransızca gibi farklı dillerde misafirperverliklerini sergileyebilen profesyonel çalışan yetiştirmektir. 

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Nedir?

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümü, turizm sektörünü geliştirme, seyahat sektörleri için ilgili yönetim kurumları, turizm acentalarının pazarlama teknikleri ve turizm hizmetleri üzerine gelişmeler gözlemlenirken, turizm sektörü ile ilgili otel, restoran, yolcu gemisi, eğlence yeri, kongre merkezi gibi kurum kuruluş ve işletmelerde  yürütülen faaliyetler üzerine odaklanılan bir alandır. Her ne kadar Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik aynı çatı altında incelense de aslında turizm endüstrisine yönelik iki farklı kol, iki farklı disiplin olarak incelenmesi gereken kariyer noktalarıdır. Ancak turizm endüstrisi her iki alana da ayrı ayrı ihtiyaç duymaktadır.

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Eğitim Süresi Kaç Yıldır?

Turizm Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümü, Ödevcim ORG Ekibi kapsamında en çok danışmanlık talebi alan bölümleri bünyesinde barındıran İİBF yani İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi kapsamında sürdürülmekte olan bir eğitim programıdır. aynı adda 2 farklı akademik kol yer almaktadır. Birisi 2 yıllık ön lisans programı diğeri ise 4 yıllık lisans programıdır. Her iki dereceden de mezun olunduğu zaman unvan, iş yetkisi ve imza yetkisi gibi dereceler değişmektedir. Ön lisans bölümü alansız (TM / MF ) alım yaparken lisans bölümü eşit ağırlık öğrencilerinden alım yapmaktadır. 

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Mezunları İçin
Mevcut İş Olanakları Nelerdir? 

Özellikle turizm sektörü, konaklama faaliyetleri ya da turizm acentelerinin  bulunduğu pek çok alanda iş bulma imkanınız olmakla birlikte, mevsimlik turizm faaliyetlerinde de istihdam alanı sağlayabilirsiniz. Bilgi, birikim ve donanımınız bakımından ilerleyen süreçlerde iş ve tecrübenizle birlikte otel, tatil köyü, restoran, dinlenme tesisi gibi işletmelerde de yönetici pozisyonunda çalışabilirsiniz. Turizm sektörü haricinde ise çeşitli iş imkanlarınız da mevcuttur. Örneğin; organizasyon şirketlerinde, ajans faaliyetlerinde, özel davetler düzenlenen kurum ve kuruluşlarda da işletme görevlisi olarak faaliyet yürütebilirsiniz. 

Danışmanlık Hizmeti Alabileceğiniz Dersler ve Uygulamalar Nelerdir?

 • Genel Turizm Dersi Vize Sorusu Çözdürme
 • Bilgi ve İletişim Teknolojisi Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Rekreasyon Yönetimi Dersi Ücretli Soru Çözdürme
 • Pazarlama Dersi Final Sorusu Çözdürme
 • İş Güvenliği ve İlkyardım Dersi Soru Çözdürme
 • Beslenme ve Diyetetik Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Kalite Yönetim Sistemleri Bitirme Projesi Hazırlatma
 • Turizm Pazarlaması Dersi Bitirme Tezi Yazdırma 
 • Otelcilik Otomasyon Sistemleri Vize Sorusu Çözdürme
 • Mesleki İngilizce Dersi Final Sorusu Çözdürme
 • Mesleki İngilizce Ücretli Essay  Yazdırma
 • Genel Muhasebe Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • İşletme Matematiği Dersi Ücretli Soru Çözdürme
 • Turizm Coğrafyası Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Turizm Mevzuatı Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Turizm Mevzuatı Dersi Ücretli Soru Çözdürme
 • Yiyecek İçecek Servisi Dersi Final Sorusu Çözdürme Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Yiyecek İçecek Servisi Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Turizmde Ürün Yönetimi ve Ürün Farklılaştırma Dersi Final Sorusu Çözdürme Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Turizmde Ürün Yönetimi ve Ürün Farklılaştırma Dersi Final Sorusu Çözdürme Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Turizm Sosyolojisi Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Turizm Sosyolojisi Dersi Ücretli Soru Çözdürme
 • Turizm Sosyolojisi Dersi Ücretli Essay Yazdırma 
 • Turizm Sosyolojisi Dersi Ücretli Makale Yazdırma
 • İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı Dersi Ücretli Soru Çözdürme
 • İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı Dersi Ücretli Essay Yazdırma 
 • İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı Dersi Ücretli Makale Yazdırma
 • Kat Hizmetleri Dersi Ücretli Soru Çözdürme
 • Tur Operatörlüğü ve Seyahat Acenteliği Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Tur Operatörlüğü ve Seyahat Acenteliği Dersi Ücretli Makale Yazdırma
 • Ziyafet Servis Yönetimi Dersi Ücretli Soru Çözdürme
 • Ziyafet Servis Yönetimi Dersi Ücretli Ödev Hazırlatma
 • Otel İşletmeciliği Dersi Ücretli Makale Yazdırma
 • Mutfak Sanatları Çevre Koruma Dersi Ücretli Makale Yazdırma
 • Mutfak Sanatları Çevre Koruma Dersi Ücretli Essay Yazdırma

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir