Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) ve Hemşirelik Bölümü

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) ve Hemşirelik Bölümü

5 Ocak 2021 Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? hemşirelik bölümü dersleri neler hemşirelik bölümü hakkında bilgiler hemşirelik bölümü makale yazdırma hemşirelik bölümü ödev hazırlatma hemşirelik bölümü soru çözdürme hemşirelik bölümü soru çözümü hazırlatma hemşirelik bölümü soru yazdırma ödev danışmanlık hizmeti online danışmanlık soru çözdürme Soru Çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama 0

Ödevcim ORG Ekibi
(Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)

Yılları aşkın bir süredir online eğitim danışmanlığı hizmeti vermekte olan Ödevcim Ekibi, şimdi ise hizmet kalitesini çeşitli platformlar üzerinden size sunmaya karar vermiştir. Ödevcim Ekibi olarak sürdürdüğümüz eğitim danışmanlığı hizmetlerinde her geçen gün genişleyen hizmet skalası ve artan talepler sebebiyle yoğun bir çalışma temposuna girmiş bulunmaktayız. İşte tam olarak bu sebeple, sizlere daha iyi bir şekilde daha kısa sürede ve en  kaliteli hizmetleri sunabilmek için bu platform üzerinden Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) kurulmuş bulunmaktadır.

Ödevcim ORG Ekibinin Hizmet Skalası
(Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)

200′ den fazla profesyonel çalışanın hizmet vermekte olduğu Ödevcim ORG Ekibinde de (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Ödevcim Ekibinde olduğu gibi oldukça geniş bir hizmet kapasitesi mevcuttur. Aynı şekilde güvenilir veri tabanı ve geniş kaynak arşivi sayesinde sizlere sınırsız kaynak erişimi ve her türlü bilgi desteği de sağlanmaktadır. Yüzlerce danışmanın hizmet vermekte olduğu bu temel eğitim seviyeleri ve branşlar referans alınarak çeşitli alt ekipler kurulmuştur. Bu sayede ilgilendiğiniz konuya göre ya da danışmanlık hizmet talep ettiğiniz nokta üzerinden operatörlerimize bilgi verdiğiniz taktirde doğrudan ilgili alt ekibe yönlendirilirsiniz. Oluşturmuş olduğumuz hizmet gruplarının hitap ettiği 2 hedef kitle vardır; eğitimciler ve öğrenciler. Her iki kategoriye hitaben yüzlerce hizmet grubu mevcuttur ancak hizmet gruplarımızda “soru çözümü hazırlama” ve yazılı – quiz – sözlü – AYT – TYT – vize – final gibi sınavlara yönelik “soru hazırlama” çerçeveleri dahilinde oluşturulmuştur. Önceliğimiz eğitimcilerimizin yükünü hafifletmek ve öğrencilerimizin başarı oranı artışını sağlamak.
Özellikle COVID -19 salgın sürecinde eğitim hizmetlerinin ve öğretim faaliyetlerinin ağırlıkta olarak online platformlara taşınması ile gerek öğrenciler gerek eğitimciler yeni sürece gereği kadar alışamamış olmakla birlikte bu süreçte verilen eğitimlerden randıman alınamamaktadır. Öğrenciler bu durumda yeni ödev ve sınav sürecinde istenilen başarı durumunu sağlayamıyor. Bu noktada devreye Ödevcim ORG Ekibinde de (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) girmektedir.
-Soru çözümü hazırlama
-TYT ve AYT denemesi soru çözümü
-TYT ve AYT denemesi soru hazırlama
-Vize ve Final sorusu hazırlama
-Vize ve Final soru çözümü
-Quiz sınav soru hazırlama
-Quiz soru çözümü hazırlama
-Ödev hazırlama
-İstatistik raporu hazırlama
-Deney raporu
-Rapor değerlendirme
-Tez yazdırma
-Makale yazdırma vb. akademik döküman hazırlama
-İntihal oranı değerlendirme ve düzeltme
-Çeviri yapma

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Hangi Branşlarda Hizmet Vermekte?

Akademik araştırma kadrosu oldukça geniş olan Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) öncelikli olarak temel ana bilim dalları çerçevesinde ve akabinde pek çok yan bilim dalında özetle hemen hemen karşınıza çıkabilecek tüm branş ve derslerde danışmanlık hizmeti alabileceğiniz alt yapı ve donanım oluşturulmuştur. Genel çapta en çok talep gelen branşlar;
-Matematik öğretmenliği,
-Makine mühendisliği,
-İktisat,
-İşletme,
-Bankacılık,
-Maliye,
-Türkçe öğretmenliği,
-Bilgisayar mühendisliği,
-Mimarlık,
-Hemşirelik,
-İlahiyat,
-Okul öncesi öğretmenliği,

Hemşirelik

Kronik ya da akut fiziksel ve zihinsel hastalıklardan rahatsız hastalar için sağlık kuruluşu ve benzeri kuruluşlarda ya da evde tıbbi bakım sağlar. Hastane, özel klinik, eğitim kurumları, sağlık merkezleri, cezaevi gibi kurum ve kuruluşlarda görev alan kimselere hemşire denir. Hemşireler, bireyleri; hastalıklardan korunma yolları konusunda bilgilendiren, beden ya da ruh sağlığının bozulması gibi durumlarda doktor tarafından verilmesi uygun görülen tedaviyi uygulamaya koyarlar, hasta bakımını planlar, uygulamaya döker, denetleyip izlemekle görevlidir.

Hemşirelik Mesleğinin Gerektirdiği Özellikler Nelerdir?

 • Biyoloji ve ilgili branşlarda başarılı olmalıdırlar,
 • İnsanlara yardım edebilmeli, sabırlı olmalılar,
 • Sağlıklı ve hasta bireylerin yapısını, fizyolojik fonksiyonlarını ve davranışlarını anlayabilen ,
 • Sorumluluk duygusu yüksek ve bu bilinçte kendisini yetiştiren kişiler olmalı,
 • Çabuk karar verebilmeli, pratik olmalıdır, 
 • Tedbirli ve tertipli olmalıdır, sorumluluk bilinci doğrultusunda paralel hareket etmelidir. 
 • Sabırlı ve şefkatli olmalıdır,
 • Ani durumlarda ve ekstra olaylarda soğukkanlı olmalıdır. 

Hemşirelik Bölümünde Hangi Dersler Okutulmakta?

 • Anatomi,
 • Biyokimya,
 • Fizyoloji,
 • Hemşirelik Felsefesi,
 • Temel Kavramlar,
 • İnsan davranışı ve ilkeler
 • Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi,
 • Türk dili,
 • Yabancı dil
 • Hemşirelik Esasları,
 • Patoloji,
 • Parazitoloji,
 • Psikoloji

Şayet ki orta öğretim seviyesinde eğitim gören bir öğrenciyseniz, derslerin çok derinliklerine inmeden en azından ön lisans ya da bir lisans öğrencisi kadar nitelikli bilgi edinmeden biyoloji temelli dersler ve pek çok lise öğrencisinin göreceği ortak üzerine eğitim alırsınız.
Ön lisans, lisans ya da lisans üstü eğitim seviyelerine geçildiği taktirde daha derin bilgi birikimi gerektiren dersler öğrenim programına dahil edilir. Bu sebeple hem öğrenim görüle ders skalası hem de mevcut derslerdeki ilgili konuların skalası oldukça genişler. Öğrenciler tüm konu ve derslere yetişemediği taktirde verilen ödev ve sorumlu tutuldukları sınavlarda istenilen başarı oranını sağlayamayabilir. Bu noktada devreye Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) girer. Buraya tıklayarak ulaşacağınız iletişim operatörlerimiz sizlere hangi branş ve konuda danışmanlık ihtiyacınız olduğuna yönelik sorular soracaktır. Gerekli bilgilendirmeyi yaptığınız zaman sizi ilgili ekibe yönlendirerek sizlere, branşınıza yönelik bir danışman atanacaktır. Danışmanınızla bire bir irtibat halinde olup danışmanlık ihtiyacı duyduğunuz sorular çözülecek, takıldığınız noktalar çözüme kavuşturulacaktır. Tarafınıza iletilen dokümanlarda kafanıza takılan, aklınıza yatmayan noktalarda danışmanınıza ulaşabilir ve ekstra anlatım talebinde bulunabilirsiniz.

Sizlere danışmanlık hizmeti verecek olan bireyler gerek mesleki hayatlarında gerek akademik hayatlarında mevcut başarılar sergilemiş başarılı birer eğitimcidir. Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak gerek orta öğretim gerek ön lisans, lisans ve lisans üstü akademik eğitim derecelerinde danışmanlık hizmeti alabileceğiniz alt yapı ve donanım mevcuttur, bunların yanı sıra bilim dünyası yakından takip edilmekte olup sınırsız veri ulaşımının mevcut olduğu kaynaklarımız ile her türlü bilgi erişimi mevcut kılınmıştır. Yerli ve yabancı kaynaklar da dahil olmak üzere pek çok akademik makale bilimsel yazı istediğiniz taktirde tarafınıza sunulur. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir