Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) & Ödevcim ORG Ekibi Çalışmaları & İstanbul Şubesi

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) & Ödevcim ORG Ekibi Çalışmaları & İstanbul Şubesi

27 Aralık 2022 2022 literatür taraması yaptırma 2022 Tez yazdırma 2023 literatür taraması yaptırma 2023 Makale Yazdırma 2023 Tez Yazdırma Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? ödev danışmanlık hizmeti online danışmanlık Soru Çözdürme soru çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama 0

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız Ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilir Ya Da Whatsapp Simgesine Tıklayarak Rehberinize Bizi Kaydedebilirsiniz… 🔔

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak daha önce sizler için hazırlamış olduğumuz ”Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) &  İstanbul Şubesi & İstanbul’daki Üniversiteler ” içeriğimizin diğer yazılarında İstanbul şehrine dair, İstanbul’ da eğitim faaliyetleri yürüten üniversiteler hakkında, İstanbul şehrinde anlaşmalı olduğumuz ve iş birliği yürüttüğümüz üniversiteler üzerine, danışmanlık desteği sağladığımız alanlar branşlar, akademik dereceler ve sizlere sunduğumuz hizmet skalasında yer alan uygulamalar üzerine  bazı bilgilendirmelerde bulunduk.

Şimdi bu yazımızda sizlere yine Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak kısaca kendimizi tanıtırken, çalıştığımız üniversiteler hakkında bilgi vereceğiz. ayrıca içeriğimizin devamında da kısaca İstanbul Aydın Üniversitesi hakkında  biraz bilgilendirme yapalım dedik.

Hepsi ve daha fazlası için içeriğimizin diğer yazılarını da okuyarak ya da buraya tıklayarak  bilgilenebilirsiniz.

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)

30 yıl önce kurulmuş olan Ödevcim Ekibi, hızla gelişen teknoloji devri ve değişen dünya nitelikleri ile kendini yenilemeyi başarmış ve her geçen gün artan eğitim danışmanlığı firmaları arasında ayakta kalmayı başarmış sayılı danışmanlık firmasından birisidir. Son 10 yılda ise hızla artan danışmanlık taleplerine daha sağlıklı ve daha kaliteli geri dönüşler sağlayabilmek üzere sunduğu her danışmanlık kolu ve branşı için ayrı çalışma ekipleri kurarak çalışmalarını özelleştirmiştir. Üstelik kurulan tüm ekiplerimizde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı online görüşme ve yazışma kanalları aracılığı ile gerçekleştirilirken gizlilik haklarınızdan hiçbirisi de ihlal edilmeden özel bilgileriniz ve çalışmalarınızın gizliliği güvence altına alınmıştır. Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) de sizler için kurulmuş olan online eğitim danışmanlığı kollarından biri hatta en çok tercih edileni haline gelmiştir. 

İstanbul Aydın Üniversitesi

Sıfırdan “Aydınlık Bir Geleceğe” 

Oldukça kendini geliştirmiş, başarılı, ünlü isimlerden oluşan kadrosu ile aydınlık bir gelecek kurmayı vizyon edinen Aydın Üniversitesi hem ülkemizde hem de dünya çapında yapmış olduğu, katıldığı ve öncülük ettiği bilimsel çalışmalar ile her geçen gün ününe ün katmaya devam etmektedir. 

İstanbul’ un merkezi denilebilecek bir konumda yer alan ve tam anlamıyla bir şehir üniversitesi denilebilecek mimari yapı, donanım ve gelişmişliğe sahiptir. İstanbul Aydın Üniversitesi, deneyimli ve önemli başarılara imza atmış olan akademik kadrosu ile öğrencilere gerek eğitim süreçleri boyunca gerek sonrasındaki mezuniyet süreçlerinde ve kariyer planlama adımlarında önemli fırsatlar sunarak mezun olan öğrencilerinin neredeyse yüzde 85 ini, sektörlerinin öncü firmalarında işe yerleştirmektedir.

Önemli yurt dışı bağlantıları ve projeleri ile uluslararası eğitim platformlarında adından sıkça söz ettiren İstanbul Aydın Üniversitesi ERASMUS programı aracılığı ile 50 ye yakın yurt dışı ülkesi ve 300 e yakın üniversite ile “Erasmus İkili Eğitim Anlaşması” na sahiptir. Bu 50 ülkenin 28’i Avrupa ülkesi iken geri kalanları dünyanın önde gelen başarılı okullarının yer aldığı önemli ülkelerdir. Erasmus projeleri kapsamında pek çok uluslararası üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan, farklı kültürleri, gelenekleri ve yüzlerce rengi bir arada ağırlayan İstanbul Aydın Üniversitesi sizlere adeta bir kültür şöleni yaşatacak önemli merkezlerden biri haline gelmiştir. Bunun yanı sıra sunduğu bir başka önemli fırsat ise pek çok öğrencisine de yurt dışında eğitim alma fırsatı tanımaktadır.

Yaptığı tüm çalışmalarda ve yürüttüğü ortaklıklarda “Teknolojik Üniversite” ilkesini ön plana koyan Aydın Üniversitesi bilimsel araştırmalarında ve öncülük ettiği gelişmelerde bu bilinç kapsamında hareket etmektedir. Öğrencilerine sunduğu üstün teknolojik imkanlarla donatılmış gıda – bilgisayar – makine – kimya laboratuvarları, üst düzey donatılmış yabancı dil eğitimi imkanları ile kesintisiz hizmet verirken eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı yaşatmaktadır. 

Sahip olduğu imkanların yanı sıra multidisipliner mühendislik alanlarındaki başarısında önemli bir katkısı olan Prof. Dr. Aziz Sancar Teknoloji Merkezi ülkemizin en seçkim multidisipliner üniversite teknoloji merkezlerinden biri haline gelmiştir ve özellikle uygulama ağırlıklı bir mühendislik eğitim hizmeti sunulması imkanını da beraberinde getirmektedir. 

Eğitim fırsatlarından yeterince bahsettik, gelin biraz da sunmuş olduğu akademik dereceler ve yurt dışı imkanlarından bahsedelim, ne dersiniz? Kayıt yaptırmak istediğiniz tüm ön lisans, lisans ve yüksek lisans programlarında almış olduğunuz eğitim Avrupa Kredi Transfer Sistemi’ ne işlenmektedir. Avrupa Komisyonu tarafından incelenen ve değerlendirilen bu sistemde ise İstanbul Aydın üniversitesi kurumun prestij ve kalitesini gösteren AKTS Etiketi (ECTS Label) ve Diploma Eki Etiketi (DS Label) ödüllerine layık görülmüştür.

Mezun olan tüm öğrencilerine diploma eki de veren İstanbul Aydın Üniversitesi, uluslararası eğitim platformunda öğrencilerine akademik ve mesleki tanınırlık imkanı sağlamayı (diploma, derece, sertifika vb.) amaçlamıştır ve başarılı da olmuştur. Öğrencilerine sunmuş olduğu yükseköğretim diplomalarına ek olarak verilen tamamlayıcı nitelikte bir belge veren sayılı eğitim kurumundan birisi olarak bu alanda da pek çok kuruma öncü olmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi’nden mezun olan öğrencilerin, Avrupa Birliği (AB) ülkelerinde eğitim ve çalışma olanakları her geçen gün daha  da artmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir