Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Edebiyat Sorusu Yaptırma

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Edebiyat Sorusu Yaptırma

8 Kasım 2020 Lise Edebiyat Yazılı Sınavları Neden Edebiyat Sorusuna İhtiyaç Var? Kimler Edebiyat Sorusu Yazdırabilir?  Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Edebiyat Sorusu Yaptırma Ödevcim ORG Ekibinin (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Edebiyat Üzerine Çalışmaları ÖSYM Çıkmış Edebiyat Sınav Soruları Soru Çözdürme Soru yazma Üniversite Edebiyat Vize - Final Soruları YKS (TYT - AYT) Edebiyat Online Deneme Sınavı  0
Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Edebiyat Sorusu Yaptırma

Ödevcim ORG Ekibinin (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Edebiyat Üzerine Çalışmaları

Yıllardır online eğitim danışmanlığı hizmeti vermekte olan ve pek çok eğitim platformunu yakından takip eden Ödevcim çatısı altında kurulmuş olan Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) de pek çok ana bilim dalı / farklı branş üzerine oldukça profesyonel ve kalabalık bir danışman kadrosu kurmuştur. İşini çok iyi yapan edebiyatçılar, ülkemizin en iyi üniversitelerinde görev alan akademisyenler ve gelecek vadeden başarılı öğrencilerden oluşan 200’ün üzerinde aktif hizmet veren danışmanı bulunan bu kadro sizlere her konu ve branşa yönelik “Soru çözümü hazırlama” ve “Soru yazma” hizmeti sunabilecek alt yapı ve donanıma sahiptir. Ana bilim dalları çekirdek alınarak eğitim seviyelerine göre pek çok sayıda farklı ekip oluşturulmuştur. Aynı zamanda yayın evleri ile yapılan iş birlikleri sayesinde güncel müfredatlar da yakından takip edilmektedir. 

Neden Edebiyat Sorusuna İhtiyaç Var? Kimler Edebiyat Sorusu Yazdırabilir? 

Eğitim aldığınız akademik derece, branş ya da ilgilendiğiniz konu fark etmeksizin, sınav hazırlık aşamasında bulunan öğrencilere yönelik sınav çalışma soru-çözümleri, elinizde bulunan sorulara yönelik konunun uzmanından alınmış yanıtlar ve okuduğunuz bölüme yönelik daha önce hazırlanmış olan sınavlarda sorulan benzeri sorular sizlere sunulmaktadır.
Aynı şekilde eğitimci olarak görev yaptığınız ana bilim dalı fark etmeksizin istediğiniz konu ve branşlar üzerine sınav sorusu- test ya da deneme hazırlatma talebinde bulunursanız en kısa sürede öğrencilerinize ulaştırabileceğiniz ya da arşivimize ekleyebileceğiniz sınav soruları hazırlanmaktadır.
Özetle; “Soru Hazırlama” ya da “Soru Çözdürme” hizmetleri fark etmeksizin Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak sizlere sunduğumuz hizmet kategorilerinin iki temel hedef kitlesi mevcuttur: Eğitimciler ve Öğrenciler.

Lise Edebiyat Yazılı Sınavları

Edebiyat oldukça yoğun konu birikimi ve inceleme alanına sahip bir bilim dalıdır. Lise eğitimi almakta olan öğrencilere de Edebiyat, tıpkı Tarih gibi dönemlere ayrılarak gösterilmektedir. Bu sayede hem öğrencilerin öğrendikleri bilgileri hazmetmesi kolaylaşıyor hem bir anda bilgi yüklemesi yapılmıyor.
Lise 1-2-3-4 eğitim seviyesi fark etmeksizin eğitim aldığınız tüm eğitim seviyelerine hitap eden geniş bir edebiyat eğitimci kadromuz mevcuttur. Yazılı sınavlara hazırlık aşamasında olan bir öğrenciyseniz ve sınava yönelik sorular ile konu birikiminizi pekiştirmek istiyorsanız ya da öğrencilerinize yapacağınız yazılı / quiz için sınav sorusuna ihtiyacı olan bir eğitimci iseniz, yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak. Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak istediğiniz sayıda istediğiniz konu ve branşlara yönelik soruları en kısa sürede hazırlayıp sizlere teslim edebilecek alt yapı ve donanıma sahip bir “Soru Hazırlama” kadromuz mevcuttur. 

ÖSYM Çıkmış Edebiyat Sınav Soruları

Ülkemizde her yıl yapılmakta olan Üniversiteye öğrenci yerleştirme sınavlarını hazırlayan ÖSYM’ nin soru hazırlama ekibi yakından takip edilmektedir. Öğrencilerin geçmiş yıllarda karşılaşmış oldukları sınav soruları incelenirken, sınav için hazırlanan soruların olduğu ÖSYM Edebiyat Soru Havuzu da yakından takip edilmektedir. Sorulmayıp biriktirilen sorularda mercek altına alınmaktadır.
Bu sayede hazırlanmış olan ÖSYM tarzı ve benzeri pek çok soru içeren veri tabanımızdan sınava yönelik soru, test ya da deneme talebinde bulunan danışanlarımız için istedikleri tarzda sınav ve deneme içerikleri hazırlanmaktadır. Konu aralığı ve soru sayısı ÖSYM denemeleri ile eş değer olup başarınızı gerçek sınava göre şekillendirmiş olacaksınız.

YKS (TYT – AYT) Edebiyat Online Deneme Sınavı 

 1. Güzel Sanatlar ve Edebiyat
 2. Coşku ve Heyecan Dile Getiren Metinler (Şiir)
 3. Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
 4. Öğretici Metinler
 5. Tarih İçinde Türk Edebiyatı
 6. Destan Dönemi Türk Edebiyatı
 7. İslam Uygarlığı Çevresinde Gelişen Türk Edebiyatı
 8. Batı Tesirindeki Türk Edebiyatına Giriş (Yenileşme Dönemi Türk Edebiyatı)
 9. Tanzimat Dönemi Edebiyatı (1860-1896)
 10. Servet-i Fünun Edebiyatı (Edebiyat-ı Cedide) (1896-1901) ve Fecr-i Ati Topluluğu (1909-1912)
 11. Milli Edebiyat Dönemi (1911-1923)
 12. Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı (1923-…)
 13. Cumhuriyet Döneminde Öğretici Metinler
 14. Cumhuriyet Döneminde Coşku ve Heyecanı Dile Getiren Metinler (Şiir)
 15. Cumhuriyet Döneminde Olay Çevresinde Oluşan Edebi Metinler
 16. Sözcükte ve Söz Öbeklerinde Anlam
 17. Cümlede Anlam
 18. Dil Bilgisi
 19. Ses Bilgisi
 20. Yazım Bilgisi
 21. Anlatım Türleri
 22. Paragraf Bilgisi

Üniversite sınavı için hazırlık aşamasında olan öğrencilere yönelik ekibimiz tarafından oluşturulan istatistiklere göre yukarıdaki gibi listeler yapılmakta ve en çok soru sorulan konular belirlenmektedir. Böylece sınavlara yönelik hazırlanan denemeler ve soru kitapçıkları ÖSYM‘ ye göre paralel olarak ilerlemektedir. İstediğiniz taktirde ise cevapları ile birlikte sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Ödevcim ORG Ekibi tarafından hazırlanan Online YKS Edebiyat sınavlarını çözdüğünüz taktirde  TYTAYT gibi sınavlara yönelik ön hazırlık aşamasını başarıyla tamamlamış olacaksınız. 

Üniversite Edebiyat Vize – Final Soruları

Üniversite eğitimi aşamasına geldiğinizde olay biraz boyut değiştiriyor; ön lisans, lisans ya da lisans üstü (yüksek lisans – doktora) eğitim derecenize göre Edebiyat konuları üzerine hakimlik  oranınız da değişecektir. Bu aşamada size ünlü edebiyatçılar ve ülkemizin en iyi üniversitelerinde eğitim veren akademisyenler danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Özellikle lisans ve lisans üstü eğitim gruplarında Edebiyat hem dönemlere ayrılmakta hem de konu derinliğinde bir artış söz konusudur. Lisans eğitimi aşamasında pek çok eser incelemesi yapılmakta, araştırma ödevi verilmekte, sınavlara yönelik ön hazırlık soruları verilmekte ve sizlerden bunlara yönelik çalışma istenmektedir. Lisans üstü eğitimleri aşamasında ise daha çok akademik bilgi ihtiyacınız olacak. Daha çok konu ile daha çok konu derinliği ile meşgul olacaksınız. İnceleyeceğiniz kaynaklar dünyaca ünlü edebiyatçıların kaynakları, eski eserler, ünlü makaleler olacağı gibi sizin ödevler ve sorular karşısında vereceğiniz cevaplar da benzeri niteliklere sahip olmalı. Size verilen araştırma ödevlerinde, slayt – sunum çalışmalarında, makale ya da tez yazarken takıldığınız noktalarda, vize final sınavları için verilen hazırlık çalışmalarında çözemediğiniz soru ya da problemler olduğu taktirde yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak. Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak danışmanlık talep ettiğiniz tüm noktalarda ve hizmet gruplarına uygun eğitimcimiz ve danışmanımız mevcuttur. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir