Maliye Bölümü Hakkında Bilgiler ve Ödevcim ORG Ekibinin (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Çalışmaları

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Maliye Bölümü Hakkında Bilgiler ve Ödevcim ORG Ekibinin (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Çalışmaları

6 Eylül 2022 bitirme ödevi hazırlatma bitirme projesi için tez yazdırma çeviri hazırlatma çeviri yaptırma çeviri yazdırma Danışmanlık Hizmeti Danışmanlık Hizmeti Alabilirim DGS sınav sorusu çözdürme eğitim sistemi eğitimci kadromuz essay yazdırma final sorusu çözdürme Hangi Branşlarda Hizmet Vermekte? Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? hızlı ve pratik cevaplar intihal düzelttirme intihal oranı düzelttirme intihal oranı incelettirme Kimler Soru Yazdırabilir? konu içerik desteği KPSS sorusu çözdürme makale yazdırma Nasıl Başarı Sağlanacak? Neden Ödevcim ORG Soru Çözüm Ekibi ödev danışmanlık hizmeti ödev hazırlama ödev hazırlatma Ödevcim Ekibi Olarak Hangi Branşlarda Nasıl Hizmetler Sunmaktayız? Ödevcim kadrosu Ödevcim ORG Bu İşin Üstesinden Nasıl Gelecek? Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) ödevcim org ekibi (ücretli soru çözdürme merkezi) çalışmaları Ödevcim ORG Ekibi Kimlere Hizmet Vermekte? ödevcim org ekibi soru çözdürme Ödevcim ORG Ekibi Soru Yazdırma ödevcim org ekibi soru yazdırma ödevcim org ödev yaptırma Ödevcim ORG Soru Çözüm Ekibi Ödevcim ORG Soru Çözüm Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme) Soru Çözümü Yaptırma Ödevcim ORG'da Soru Yazdırma (Ücretli Soru Çözdürme Merkez) online danışmanlık sınav hazırlama ekipleri sınav sorusu çözdürme Sınavlara Yönelik Yeni Uygulamalar slayt hazırlama Soru Çözdür soru çözdürme Soru Çözdürme soru çözdürme aşaması Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözdürme Merkezi soru çözüm aşaması Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama soru çözümü hazırlatma soru çözümü yaptır soru çözümü yaptırma soru hazırlama Soru Hazırlatma soru hazırlatma ekibimiz Soru Yazdırmak sorularda çözüme kavuş Soruları Kim Yazıyor? tez yazdırma Ücretli Soru Çöz Ücretli Soru Çözdür Ücretli Soru Çözdürme ücretli soru çözdürme Ücretli Soru Çözdürme Merkez Ücretli Soru Çözdürme Merkezi Ücretli Soru Çözüm Merkezi Ücretli Soru Yazdırma ve Çözdürme Merkezi Üniversite öğrencileri Üniversite sınav sorusu çözdürme 0

 

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilirsiniz… 🔔

 

Ödevcim ORG Ekibi
(Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)

Karşınıza çıkabilecek pek çok ana bilim dalı ve branş üzerine eğitim danışmanlığı talebinde bulunabileceğiniz Ödevcim Ekibi, gelişen teknoloji,  değişen eğitim sistemi, yeni öğrenme – öğretme metotları ve eğitim modelleri sebebi ile daha geniş bir hizmet skalası üzerinden ve daha çeşitli uygulamalar ile sizlere sunmakta olduğu danışmanlık hizmetlerini daha geniş bir yelpazeye yayma kararı almıştır. İşte bu sebeptendir ki Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi), Ödevcim Ekibi Çatısı altında kurulmuş apayrı bir platform olarak sizlere hizmet vermeye başlamıştır.  Temel hizmet grubu olarak belirlenmiş olan “soru çözümü hazırlama” ve “soru hazırlama”  hizmetleri çerçevesinde oluşturulmuş yüzlerce hizmet kategorisi bulunmaktadır.

Özellikle ülkemizde 2020 yılının başından itibaren yaygınlaşmış olan online eğitim sistemleri ile hayatımızda varlığını ilan eden online sınavlar ve online ödev hazırlama uygulamalarına yönelik de oldukça kapsamlı hizmet grupları sizlere sunulmaktadır. Bu çerçevede Ödevcim Ekibi ile paralel iş anlayışına, vizyon ve misyon değerlerine sahip olmakla birlikte oldukça geniş bir çalışma alanı oluşturmuş bulunmaktayız. Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) kadrosunda yaklaşık 200’den fazla profesyonel danışman, akademisyen ve çalışandan oluşan kadromuz sizlere karşınıza çıkabilecek tüm alan ve branşlara yönelik eğitim danışmanlığı verebilecek profesyonel eğitim danışmanlığı yapabilecek kişiler mevcuttur. Aynı zamanda da bu kapsamlı eğitim danışmanlığı hizmetlerini yürütebileceğimiz alt yapı ve donanıma sahip bir oluşum olarak her geçen gün çalışma profilimizi ve hizmet skalamızı genişletmekteyiz.

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak sizler için hazırlamış olduğumuz “Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) & Maliye Bölümü”  içeriğinde ise hem Maliye Bölümü ile ilgili, bölüm içeriği, bölümde okutulan dersler hem bölüm üzerine en iyi eğitimi veren üniversiteler, Maliye bölümünün zorlukları hem de Maliye bölümü & Ödevcim ORG Ekibi çalışmaları ve son olarak da Ödevcim ORG Ekibi olarak hangi üniversiteler ile iş birliği içerisindeyiz gibi pek çok sorunun cevabına ulaşabileceksiniz. 

Maliye Bölümünden Mezun Olanlar Ne İş Yapar?

Maliye Bölümü için hazırlanan eğitim programlarına yönelik içeriğimizde pek çok bilgi sunmuş bulunmaktayız. Maliye bölümünden mezun olan öğrenciler genelde çalıştıkları kurum ve kuruluşlar için sermaye anlamında ihtiyaç duyulan paranın şirket bağlamında nasıl elde edildiği ve bu paranın nasıl harcandığı ya da nasıl yatırımlar yapıldığı, yapılması gerektiği gibi sorunlar ile ilgilenirler. Maliye bölümünden mezun  olabilmek için bir üniversitenin 4 yıllık eğitim programından mezun olmak gerekir. Öğrenciler 4 yıllık bir lisans eğitim programını başarılı sayılabilecek bir şekilde tamamladığı taktirde  lisans diplomasını alarak mezun olurlar.

Bu bölümden mezun olan öğrenciler maliye, muhasebe, ekonomi, hukuk gibi alanlarda donanımlı sayılabilecek bir eğitim almış olurlar. Öğrencilerin aldığı ya da almış olacağı derslerden de anlaşıldığı üzere hem sayısal hem de sözel bir yeteneğe sahip olması gerekmektedir. Vergi Hukuku, Kamu Hukuku gibi derslerde sözel yeteneğe ihtiyaç duyulurken, İktisat, Muhasebe gibi derslerde ise sayısal yeteneğe ihtiyaç duyulur. Özetle; Maliye bölümünden mezun olmuş bir öğrenci çalışmak istediği ya da ilgi duyduğu hangi alan üzerine düşerek kendisini diğer adaylara göre farklı ve daha donanımlı hale getirirse birçok bölümden mezun olmuş kadar eğitimlerini tamamlamış sayılır ve ona göre de iş imkanı elde eder. 

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) ve Beslenme Diyetetik Bölümü Soru Hazırlatma - Soru Çözdürme - Makale Yazdırma - Tez Hazırlatma ve Ödev Hazırlatma

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) ve Beslenme Diyetetik Bölümü Soru Hazırlatma – Soru Çözdürme – Makale Yazdırma – Tez Hazırlatma ve Ödev Hazırlatma

Maliye Bölümü Mezunu Olan Öğrenciler İçin Mevcut İş Olanakları Nelerdir?

Maliye Bölümünden mezun olan öğrencilerin daha önce de bahsettiğimiz üzere kendilerine donanım ve deneyim kazandırdıkları doğrultuda pek çok iş imkanı kapısı açılmaktadır. Çünkü oldukça kapsamlı bir eğitim programına tabi tutulmaktadırlar. Eğitim hayatları boyunca edinmiş oldukları geniş bilgi ve donanımların yanı sıra almış oldukları kapsamlı eğitimlerin neticesinde kamu ve özel sektör olmak üzere birçok alanda kendilerine istihdam alanı oluşturabilirler. KPSS sınavından başarılı bir puan elde ettikleri taktirde Kamuda ilgili bakanlıklarda , bakanlıklar haricinde ise özel sektör göz önünde bulundurulursa; serbest muhasebeci mali müşavir (SMMM), yeminli mali müşavir (YMM), gümrük müşavirliği gibi çeşitli branşlarda çalışabilirler. Ya da başka bir seçenek olarak kendi işyerlerini açabilirler.

Ancak her şey elbette bu kadar kolay olmuyor… Üniversiteden mezun olan her genç gibi Maliye bölümünden mezun olan öğrenciler için de en büyük sıkıntısı iş bulmaktadır. Eğitimlerini tamamlayan bireyler hemen iş hayatına atılmak istiyor olabilir…  Bu sebeple de belki de daha henüz diplomayı bile almadan iş arayışı içine girerler… Ancak işverenlerin en çok önemsediği nokta gözden kaçırılmakta; mezun olduğunuz bölümle ilgili işleri iyi bilmeniz gerekir. Yeterli derecede donanım ve bilgiye sahip olmalısınız. Tabi mevcut eğitim koşulları altında bu ne kadar mümkünse… Eğer ki bu aşamayı atlayabiliyorsanız;  iş ilanlarını kendinize ve çalışmak istediğiniz alana göre daha iyi takip eder ve analiz edebilirsiniz. İşte 4/ 5 yıllık lisans eğitim programı olarak  sunulan maliye bölümünden mezun olanlar için mevcut iş olanakları:

 • Değerleme Uzmanlığı
 • Denetmenlik ve Kontrolörlük
 • Merkez Bankası Uzmanlığı
 • Kaymakamlık
 • İdari Hâkimlik
 • Bakanlıkların uzmanlık ve müfettişlik kadroları (gelir uzmanlığı, vergi müfettişliği, SPK uzmanı vs.)
 • TBMM
 • Sayıştay Denetçiliği
 • Denetmenlik ve Kontrolörlük
 • Mali Müşavirlik gibi pek çok alanda istihdam alanı oluşturabilirler. 

Ön Lisans Maliye Bölümü Mezunları Ne İş Yapar?

Ülkemizde eğitim programına devam eden üniversitelerin 2 yıllık ön lisans Maliye programından mezun olan ve KPSS sınavından istenilen atama başarısını elde eden ya da özel kurum ve kuruluşların talep ettiği donanım derecesine gelen mezun kişiler;

 • Gümrük Bakanlığında
 • Bankalarda
 • Diğer özel ekonomi ve finans kuruluşlarında
 • Valilikler ve Kaymakamlıklar gibi Mahalli İdarelerde
 • Kamu İktisadi Teşebbüslerinde 
 • Sosyal Sigortalar Kurumunda 
 • Devlet Planlama Teşkilatında 
 • Maliye Bakanlığı ya da bakanlığa bağlı birimlerinde 
 • Mal Müdürlüklerinde
 • Vergi Dairelerinde 
 • Defterdarlıklarda 
 • Serbest Muhasebeci olarak çalışabilirler. Aynı şekilde DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile de almış oldukları 2 yıllık ön lisans eğitimini 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilirler  ve Mali Müşavir olarak çalışma hayatlarını sürdürebilirler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir