Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Soru Çözdürme Hakkında Her Şey…

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Soru Çözdürme Hakkında Her Şey…

1 Eylül 2020 İlköğretim Matematik Soru Çözdürme Ekibi İlköğretim Soru Çözdürme ödev danışmanlık hizmeti Ödevcim ORG Soru Çözüm Havuzu online danışmanlık Soru Çözdürme soru çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Ücretli Soru Çözdürme Üniversite eğitim grupları soru çözdürme 0
Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Soru Çözdürme Hakkında Her Şey...

Ödevcim ORG Ailesi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) 

Biz Kimiz? 

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak 20 yılı aşkın mesleki tecrübe ve deneyime sahip kaliteli eğitimciler ve yeni nesil eğitim alt yapısına sahip pek çok eğitimciden oluşan kalabalık bir oluşum olarak soru çözüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Geniş kaynak arşivi ve yılların birikimi ile oluşturmuş olduğumuz derin soru havuzunda gerek ödev danışmanlık hizmeti almak isteyen öğrencilere, gerek soru satın almak isteyen eğitimcilere online danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Pek çok yayın evi ile ortaklaşa yürütülen geniş kapsamlı çalışma ağımız ile sizlere oldukça ileri seviyede ve çeşitli bir hizmet yelpazesi oluşturmuş olmamızın yanı sıra kadromuzun genişliği ile de pek çok branşta yeterliliğini kanıtlamış eğitimci kadromuz mevcuttur. 

Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme) Kadrosu 

Matematik, Fen, Sosyal Bilimler, Edebiyat gibi temel branşlar başta olmak üzere pek çok branşta yılların tecrübesini edinmiş, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile meslektaşlarını geride bırakan başarılı eğitimcilerin yanı sıra sürekli olarak gelişmekte olan teknoloji ve değişen sisteme adapte olmuş mevcut eğitim yapısına ayak uydurmuş olan yeni nesil eğitimcilerin harmanlanmış hali olarak karşınıza çıkan Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme) kadrosu özetle eğitim sistemini A’ dan Z’ ye tanımış kaliteli eğitimcilerden ve her biri kendi alanında başarılı öğrencilerden oluşmaktadır.

Soru oluşturma ve soru çözdürme ekibimizi oluşturan genel kadro üyeleri, yerel çapta ve uluslararası eğitim platformunda başarısını kanıtlamış olan üniversitelerde ihtisaslarını tamamlamış alanında öncü olan eğitimcilerdir. Yıllardır gerek ÖSYM için hazırlanan sınavların, gerek YÖK için hazırlanan soruların değişimini ve oluşturulma aşamasını takip edip mevcut soru havuzu için de çalışmalarını sürdürmektedirler. Kadromuzda bulunan tüm eğitimciler, ÖSYM ve YÖK gibi sistem sınavları için oldukça profesyonel çalışmalar yürütmüş olup yıllar içerisinde binlerce öğrenci yetiştirmiştir. 

Hangi Branşlarda Hizmet Vermekteyiz?

İlköğretim, orta öğretim, Üniversite (hazırlık, ön lisans, lisans ve lisans üstü) olmak üzere oluşturulmuş 3 farklı çekirdek kadromuz mevcuttur. Çekirdek kadroların her biri ise kendi içinde başka dallara ayrılmaktadır. Örneğin İlköğretim Soru Çözdürme Ekibi kendi içerisinde

  • İlköğretim Matematik Soru Çözdürme Ekibi,
  • İlköğretim Türkçe Soru Çözdürme Ekibi,
  • İlköğretim Fen Bilgisi Soru Çözdürme Ekibi,
  • İlköğretim Sosyal Bilgiler Soru Çözdürme Ekibi,
  • İlköğretim İngilizce Soru Çözdürme Ekibi gibi çeşitli alt gruplara ayrılmaktadır.
 • Aynı şekilde Lise Soru Çözdürme Ekibi ise;
  • Lise Matematik Soru Çözdürme Ekibi,
  • Lise Geometri Soru Çözdürme Ekibi,
  • Lise Tarih Soru Çözdürme Ekibi,
  • Lise Coğrafya Soru Çözdürme Ekibi,
  • Lise Edebiyat Soru Çözdürme Ekibi,
  • Lise Türk Dili Soru Çözdürme Ekibi,
  • Lise Yabancı Dil Soru Çözdürme Ekibi (Okuduğunuz okul türüne ve aldığınız yabancı dil eğitimine göre değişen farklı ekiplere yönlendirilirsiniz.)
   • Lise İngilizce Soru Çözdürme Ekibi,
   • Lise Almanca Soru Çözdürme Ekibi,
   • Lise Fransızca Soru Çözdürme Ekibi,

Bu ekiplerin içerisinde ise en kapsamlı ve geniş hizmet kapasitesine sahip olan ekip Üniversite eğitim grupları soru çözdürme ekipleridir.  İlk olarak akademik seviyenize göre [ hazırlık, ön lisans, lisans, lisans üstü ( yüksek lisans – doktora ) ]bir ekibe yönlendirilirsiniz. Yönlendirildiğiniz akademik gruplarda kendi aralarında türlerine göre çeşitlendirilmiş olup bölümlere ayrılmıştır. Örneğin;

 • Lisans Eğitim Grupları Soru Çözdürme Ekibi > Psikoloji Soru Çözdürme Ekibi > Gelişim Psikolojisi Soru Çözüm Ekibi > Öğrenme Yeterlilikleri (Alanında uzman yetkili eğitimci)
 • Lisans Eğitim Grupları Soru Çözdürme Ekibi > Mühendislik Soru Çözdürme Ekibi > Termodinamik Soru Çözüm Ekibi > Enerji Dönüşümleri Soru Çözüm Ekibi (Alanında uzman yetkili eğitimci)
 • Yüksek Lisans Eğitim Grupları Soru Çözdürme Ekibi > Fen – Edebiyat Soru Çözdürme Ekibi > Kimya Soru Çözüm Ekibi > Organik Kimya (Alanında uzman yetkili eğitimci)

Ödevcim ORG Soru Çözüm Havuzu

İlköğretim, orta öğretim, Üniversite (hazırlık, ön lisans, lisans ve lisans üstü) olmak üzere oluşturulmuş çekirdek kadrolarda dönem içi eğitim gruplarında referans alınan dersler ve konuların yanı sıra; eğitim hayatınız boyunca ÖSYM ve YÖK gibi kuruluşlar için hazırlanan sınav sorularına yönelik çalışmalar da yürütülmektedir.

Özellikle COVİD-19 pandemi sürecinde yaygınlaşan online eğitim sürecinde sınav ve ödev ile ders geçme uygulamaları yaygınlaşmıştır. Bunun sonucu olarak ise üniversitelerde görevli eğitimciler soru arayışına öğrenciler ise mevcut sorular ve diğer soru tipleri için çözüm arayışına girmiş bulunmaktadır. Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak bu noktada sizlerin imdadına yetişmekteyiz.

Yerel anlamdan üniversite öğrencilerimiz ve eğitimciler için sunulan sınav arşivi ile derin soru havuzu size pek çok aşamada yardımcı olabilecek niteliklere sahiptir. Sınav sorusu arayışına giren eğitimciler gerekli niteliklere sahip belirleyici sınav sorularına ulaşabilecek iken, öğrenciler de sınavlara hazırlık sürecinde örnek soru çözümleri ile buluşturulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) sayfamızda bulunan iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak danışmanlarımıza mesaj atmaktır.  Sizlere geri dönüş sağlandığı taktirde uygun yönlendirmeler yapılır ve ilgili danışman ile iletişim kurmanız sağlanır. 

Soru Çözdürme Ekibimizin çalışmaları yalnızca yerel anlamda sınırlı kalmayıp uluslararası eğitim platformuna da yayılmıştır. Yurt dışında üniversite eğitimini sürdüren öğrenci arkadaşlarımız için ise Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Uluslararası Hizmet kolu mevcuttur. Profesyonel hizmet veren çeviri ekibimiz ve eğitimini yurt dışında tamamlamış olan alanında uzman ve deneyimli eğitimcilerimizden oluşan bu kadro, uluslararası destekli olan kaynaklara ulaşabilecek alt yapı ve donanıma sahiptir. Yine Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) danışanlarına ulaştığınız taktirde yurt dışında eğitim aldığınız okulla ve branşla ilgili yetkili danışmanlara / eğitimcilere yönlendirilmeniz gerçekleştirilecektir.

Nitelikli, belirleyici etken oluşturabilecek sınav sorularına ya da elinizdeki sorular için uygulamalı olarak anlayabileceğiniz, açık ve net ifade edilmiş çözümlere ihtiyacınız var ise Ödevcim ORG (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) danışanlarına ulaşarak bu sorunlarınızın üstesinden gelebilir problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir