Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) & Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) & Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü

6 Ekim 2022 Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? ödev danışmanlık hizmeti online danışmanlık Soru Çözdürme soru çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama 0

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilirsiniz… 🔔

 

Ödevcim ORG Ekibi
(Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak kurulmuş olan online danışmanlık merkezi daha önce pek çok içeriğimizde de bahsettiğimiz gibi Ödevcim Ekibi bünyesinde kurulmuş olan bir oluşumdur. Yaptığı tüm işlerde ve sunmuş olduğu tüm danışmanlık hizmetleri kapsamında Ödevcim Güvenilirliği sunmakta olan Ödevcim ORG Ekibinin (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) iki temel hedef kitlesi vardır; eğitimciler ve öğrenciler. Her geçen gün değişen ve gelişen eğitim dünyası, yeni eğitim sistemleri ve öğretim metotları sebebi ile öğrencilerin de eğitimcilerin de bu serüvendeki rolü gittikçe ağırlaşmaktadır. Gerek ödevler, gerek sınavlar, online ödevler ya da online sınavlar, makaleler, tezler, essaylar, çeviriler… Özetle daha pek çok sorumlu tutulduğunuz şey… İşte burada devreye Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak bizler girmekteyiz… Nasıl mı? Tıpkı Ödevcim Ekibi bünyesinde kurulan diğer kollar gibi hemen hemen her eğitim seviyesi, tüm akademik branşlar ve alanlar kapsamında pek çok ders ve konuda yüzlerce uygulama ile sizlere danışmanlık desteği sunmaya hazırız… Yine Ödevcim Ekibi kapasitesi altında kurulmuş olan Ödevcim ORG Çeviri Ekibi ve Ödevcim ORG Bilişim Ekibi ile birlikte çalışmalar yürüten tüm soru – problem ve ödevlerinizde istediğiniz dal ve branşta, istediğiniz dilde sizlere danışmanlık hizmeti sunabilecek alt yapı ve kapasiteye sahiptir.

Ödevcim ORG Çeviri Ekibi 

Ödevcim ORG Çeviri Ekibi, Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) kapsamında hizmet verilen tüm akademik branşlar için mesleki İngilizce ve çeşitli yabancı diller için çeviri hizmeti verebilecek alt yapı ve donanıma sahiptir. İngilizceden Almancaya, Rusçadan Fransızcaya, İspanyolcadan Hintçeye, Korece den Çinceye, Arapçadan Japoncaya kadar pek çok dünya dilinde çeviri hizmeti desteği verebilecek onlarca çeviri danışmanı vardır. Bu danışmanlardan hemen hemen hepsi farklı branşlar üzerine Akademik İngilizce eğitimi almış olup, lisans ve lisans üstü eğitim seviyelerinizde yürüteceğiniz akademik çalışmalarınız için sizlere çeviri desteği ya da makale yazdırma – tez hazırlatma gibi uygulamalarımızda danışmanlık desteği verebilecek alt yapı ve donanıma sahiptir. Sadece üniversite statüsünde olmamakla birlikte lise ya da ilk öğretim derecesinde de İngilizce ya da çeşitli yabancı diller için çeviri desteği sağlanabilir.

Ödevcim ORG Bilişim Ekibi

Yine Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)  bünyesinde ayrı bir kol olarak oluşturulmuş olan Ödevcim ORG Bilişim Ekibi; hali hazırda sunulan tüm çalışma grupları için ilgili kaynak ve içerik bulmak için oluşturulmuştur. Hem yerel hem de uluslararası kapsamda gelişmiş ve büyük bir üne sahip en kütüphanelere erişim desteği sağlayabilecek alt yapıyı oluşturmuşlardır. Bunun yanı sıra diğer Ödevcim kolları ile de iletişim ve irtibatın sürdürebilmesi için kendi ağ yapısını kurmuştur. Ülkemizdeki en başarı üniversitelerle, okullarla ve etüt merkezleri ile olan eğitim ortaklıklarını takip edecek, ÖSYM ve YÖK ün hazırladığı sorular ve benzeri sorulardan oluşan soru havuzunu da işletecek nitelikte büyük kapsamlı çalışmalar yapan Ödevcim ORG Bilişim Ekibi sizlerle olan irtibatımızda da önemli çalışmalara imza atmaktadır.

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) Çalışmaları Nelerdir?

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) daha önce pek çok içeriğimizde de bahsettiğimiz üzere Ödevcim Ekibi bünyesinde sunulmakta olan tüm danışmanlık hizmetlerini sunabilecek alt yapı ve donanıma sahip bir oluşum olarak kurulmuştur. Önceliğimizin öğrenciler ve eğitimciler olmasının ise en önemli sebebi sizlere sunmakta olduğumuz asıl uygulamalar; çözemediğiniz denemeler, ödev ve sınav soruları için “soru çözümü hazırlama” hizmeti ve yine aynı şekilde öğrencilerinize sunulmak üzere ya da kendinizi deneme amacıyla; istediğiniz eğitim seviyesi, alan-branş, istediğiniz zorluk derecesi ve sınav müfredatına uygun “sınav-ödev sorusu hazırlama” hizmetleri kapsamında şekillenmektedir. Peki bu hizmetler kapsamında sunulan diğer danışmanlık uygulamaları nelerdir? Gelin birlikte inceleyelim… Online sınav çözümü, online ödev tamamlama, sınav çözümü hazırlama, ödev hazırlama, çeviri hazırlama, makale yazdırma, essay yazdırma, tez hazırlatma, bitirme projesi tamamlama, CAD – CAM uygulamalarında proje tasarım hazırlama, istatistik analiz hazırlama, LAB dersleri için deney raporu hazırlama, bitirme tezi hazırlama, benzeri akademik çalışmalar için danışmanlık desteği, ders notu takibi, slayt – sunu hazırlama, online eğitim platformlarına yönelik ders notu hazırlama gibi pek çok danışmanlık uygulaması hizmet skalamız bünyesinde yer almaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir