İstanbul Aydın Üniversitesi Hakkında Bilgiler & Ödevcim ORG Ekibi

Tüm Soru Çözümleriniz İçin - İletişim İçin Mail Gönderin * bestessayhomework@gmail.com - 0 (312) 276 75 93 - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Süreli, online, quiz türü kısa süreli sınavlar için Whatsapp tuşunu kullanın. - Ücretli Soru Çözdürme, Soru Çözme Programı, Ödev Yaptırma, Soru Çözdürme, Soru Çözen Site, Ücretli Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Soru Çözümü, Soru Çözdürme, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

İstanbul Aydın Üniversitesi Hakkında Bilgiler & Ödevcim ORG Ekibi

28 Aralık 2022 2022 literatür taraması yaptırma 2022 Tez yazdırma 2023 literatür taraması yaptırma 2023 Makale Yazdırma 2023 Tez Yazdırma Danışmanlık Hizmeti Alabilirim eğitimci kadromuz Hangi Derslerde Yardım Alabilirim? ödev danışmanlık hizmeti online danışmanlık Soru Çözdürme soru çözdürme Soru Çözdürme Ekibi Soru Çözüm Ekibi olarak soru çözümü hazırlama 0

Sayfamıza Ait Bildirimleri Açarak Yeni Çalışmalarımız, Branşlarımız Ve Hizmet Dallarımızdan Haberdar Olabilir Ya Da Whatsapp Simgesine Tıklayarak Rehberinize Bizi Kaydedebilirsiniz… 🔔

Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak sizler için hazırlamış olduğumuz ”Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) &  İstanbul Şubesi & İstanbul’daki Üniversiteler” içeriğimizde İstanbul şehrine dair, İstanbul’ da bulunan üniversiteler hakkında, İstanbul şehrinde eğitim faaliyetlerine devam ettiğimiz anlaşmalı olduğumuz ve iş birliği yürüttüğümüz üniversiteler, danışmanlık desteği sağladığımız alanlar branşlar, akademik dereceler ve sizlere sunduğumuz hizmet skalasında yer alan uygulamalar üzerine  pek çok bilgilendirmelerde bulunduk.

Diğer yazılarımızda olduğu gibi şimdi bu yazımızda da sizlere İstanbul Aydın Üniversitesi’nin size sunduğu çeşitli imkanlar, eğitim programları ve Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi) olarak bizlerin sizlere sunduğu uygulamalar hakkında biraz bilgilendirme yapalım dedik. Hepsi ve daha fazlası için içeriğimizin diğer yazılarını da okuyarak ya da buraya tıklayarak bilgilenebilirsiniz.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Pek çok anabilim dalı ve yan dalda eğitim veren Özel İstanbul Aydın  Üniversitesi, ülkemizin en iyi mühendislik eğitimini öğrencilerine sunan aynı zamanda pek çok başarıya imza atmış olan, özenle yerleştirilmiş başarılı akademik kadrosu ve sahip olduğu teknolojik alt yapısı ile; son derece hızla gelişen ve her gün daha da kendini geliştiren mevcut yüksek teknolojinin daha kısa sürede talep eden öğrencilere aktararak nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedef edinmiştir. Bu düşünceyi vizyon edinen ve amaçlarını da bu doğrultuda belirleyen İstanbul Aydın Üniversitesi Teknoloji Merkezi, özellikle mühendislik bölümleri üzerine hazırlamış olduğu eğitim ve öğretim programları ile gerçek anlamda bir örnek teşkil etmektedir.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NİN SUNDUĞU BAZI İMKANLAR

İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde kurulan Teknoloji Merkezi’nde  özellikle “Fizik ve Modüler Elektronik, Genel Kimya, CNC, Haberleşme ve Kontrol Sistemleri, Genetik, Gıda Mühendisliği, Mekatronik, Otomotiv, İnşaat, Yeni Nesil LED, Yeni Nesil LED Aydınlatma Ar-Ge ve Ölçüm Laboratuvarı, Tekstil Mikroskobi ve Merkez laboratuvarları ile Mekanik Atölyesi ve laboratuvarı” gibi laboratuvarlar mevcuttur. Teknoloji Merkezi adı altında kurulan komplekste özellikle deneysel çalışmalara ve uygulamalı eğitimlere oldukça önem verilmektedir.

Dünyanın sayılı ülkemizin ise ilk uygulamalı eğitim yapan üniversitesi olma özelliği ile yine öncü olmuş durumundadır. Pek çok dersin uygulamalı olarak işlendiği İstanbul Aydın Üniversitesinde derslerden sonra incelemeniz gereken deney föylerini, deney raporlarını, araştırma sonuçlarını Ödevcim ORG Ekibi (Ücretli Soru Çözdürme Merkezi)‘ nin profesyonel danışmanları eşliğinde kolayca yapabilirsiniz. Deney analizlerinizde verileri bize ulaştırdığınız taktirde danışmanlarımız sizlere istediğiniz ölçütlerde bir rapor sunacaktır. 

Ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesi şimdiye kadar edindiği başarıları ile oldukça tanınmıştır, bunun yanı sıra dünyaca tanınmış 350’den fazla başarılı uluslararası üniversite ile yapmış olduğu iş birlikleri, öğretim ortaklıkları sayesinde öğrenim süresi boyunca vermiş olduğu meslek ve iş garantili eğitim bursları, sayesinde dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitimlerini sürdürme ve sonrasında akademik serüvenlerine devam etme imkânı da sunmaktadır.

Dünya çapında önemli pek çok başarıya imza atmış olan en iyi akademisyenlerden ders alma, milyonlarca öğrencinin ve işverenin katıldığı ulusal ve uluslararası konferanslarda katılımcı olma, çift ana dal programı ile iki diplomaya birden sahip olma imkânı ve  ülkemizin özellikle mühendislik branşları üzerine yoğunlaştırılmış çalışmaları olan ve tek bir alanda kurulu en büyük teknoloji kompleksine sahip olması gibi daha pek çok önemli özelliği ile burada eğitim alan öğrenciler için farklılıklar ortaya koyan bir üniversitedir.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ & ULUSLARARASI EĞİTİM KOŞULLARI 

İstanbul Aydın Üniversitesi öncülüğünde kurulmuş olan  Avrasya Üniversiteler Birliği ( EURAS) ile Akdeniz Üniversiteler Birliği’nin (UNIMED) içerisinde dünyaca seçkin olarak belirlenen 60 üniversitenin üyeliğinden oluşmaktadır. Bu kuruluşlar her yıl düzenli olarak yaptıkları inceleme ve çalışmalar ile adeta uluslararası eğitim standartlarını yeniden belirlemektedirler.

Çeşitli dillerde eğitim alma imkanı sağlayan İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencilerine İngilizcenin haricinde 13 farklı dilde yabancı dil eğitimi de vermektedir. Öğrencilerinin uluslararası alanda yetkinliği olacak şekilde yetiştirmeyi hedefleyen ve nitelikli bir dünya insanı olarak iş dünyasında yer alması öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.

İstanbul Aydın Üniversitesi öncülüğünde faaliyetlerine devam eden ve çalışmalarını sürdüren Uluslararası Akademik İlişkiler ve Projeler Koordinatörlüğü, hem kendi öğrencilerine hem de uluslararası öğrencilere TÖMER, ERASMUS ve EURAS çalışmaları ile özellikle  İstanbul Aydın Üniversitesi’nin bütün imkanlarında faydalanmasını sağlar, istedikleri bölüm ve branşlarda eğitim alarak Avrupa standartları için denklik belgesi almalarına destek vermektedir.

Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde eğitim faaliyetlerine devam eden pek çok başarılı üniversite ile gerçekleştirdiği eğitim ortaklıkları ve işbirliği çalışmalarıyla İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri,

 • Sorbonne Üniversitesi,
 • California Berkeley Üniversitesi,
 • Maryland Üniversitesi,
 • University College (UMUC),
 • Howard College, 
 • San Francisco Üniversitesi,
 • Southern California Üniversitesi,
 • of California Davis Üniversitesi,
 • Mercy College,
 • The United Nations Üniversitesi,
 • Pennsylvania Üniversitesi,
 • Pacific McGeorge School of Law Üniversitesi,
 • Georgetown Üniversitesi
 • ve Hopkins Üniversitesi’ nde eğitim alabilir, çift ana dal yapabilir, Erasmus – Sokrates programlarıyla dönemlik ya da senelik olarak öğrenci değişim programlarına katılabilirler aynı zamanda uluslararası yaz okulları ve öğretim üyesi değişimleri de gerçekleşmektedir.

KARİYER YÖNETİMİNDE ÖNEMLİ BİR ADIM “MEZUN YERLEŞTİRME” SİSTEMİ

İstanbul Aydın Üniversitesi mezun olan öğrencilerine, İstanbul Sanayi ve İstanbul Ticaret Odaları ile geliştirilen iş birlikleri ile çalışma ortaklıkları ile 300.000 binden fazla öğrenciye staj ve yerinde uygulama imkanı sunmaktadır.  Anlaşmalı olduğu firmalar arasında çeşitli sektörlerin önde gelen önemli kurumsal firmaları yer almaktadır.

 • Renault-Mais,
 • Amerikan Hastanesi,
 • Schenker Arkas,
 • Acıbadem Hastaneleri,
 • Ankara Sigorta,
 • Mercedes,
 • Bisse,
 • Aras Kargo,
 • Collezione,
 • Carrefour,
 • Simit Sarayları bunlardan sadece bir kaçıdır. İstanbul Aydın Üniversitesi bugüne kadar mezun olan öğrencilerinin %86’sını işe yerleştirmiştir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir